Hitman serisi

-AssAsiN-

Yeni üye
21 Tem 2009
24
0
Bursa
arkdaslar hıtman bood money herkes cok guzel dıyor fakat normal cd ıle kac cd li

6 CD diye biliyorum ama geçenlerde D&R'da 10 liraya orjinal DVD'sini gördüm kopyadan çok daha ucuz ( eğer satılan kopya DVD değilse ama gene de orjinali ucuzsa orjinal almak daha mantıklı bence)

Bu arada Hitman 3:Contracts (adını yanlış hatırlamıyorsam) çok iyiydi.

10 Ağu 2012
188
0
Bütün serilerini oynadım bitirdim en çok hoşuma giden Hitman 3 Constracs . Oyunla ilgili Silent Assasin bitirdiğim bölümler Var Videoları isteyene atabilirim :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.