hız sorunu internet

TheDependent

Katılımcı Üye
11 Eyl 2012
546
0
arkadaşlar zyxel marka modem var bu gün ayın biri olmasına rağmen hızım 3mb ttneti aradığımda her yolu denedik dns felan değiştirdik daha sonra modem firmasının yaptığı duyuruda modemde arıza olduğu felan söylendi başka modem taktım tp link yine aynı sorun var altyapıda felan hiçbir sıkıntı görünmüyor.zyxel modemi olup benim gibi aynı sorunu yaşayan varmı acaba?çözümünü bilen varsa yardım edebilirmi?

G@KHAN

Kıdemli Üye
14 Kas 2009
3,061
3
36
ŞİLE
arkadaşlar zyxel marka modem var bu gün ayın biri olmasına rağmen hızım 3mb ttneti aradığımda her yolu denedik dns felan değiştirdik daha sonra modem firmasının yaptığı duyuruda modemde arıza olduğu felan söylendi başka modem taktım tp link yine aynı sorun var altyapıda felan hiçbir sıkıntı görünmüyor.zyxel modemi olup benim gibi aynı sorunu yaşayan varmı acaba?çözümünü bilen varsa yardım edebilirmi?

kardeşim aynı sorun bende vardı 3 mbs veriyorlardı hızım ise 12.4 çıktı bastıracaksın öyle bir ağır konuştum ki teknik olarak adam ne iş yapıyorsun diye sordu bilgisayar teknikeri dedim neyse işin özeti şu

http://www.turkhackteam.org/tht-yardim-merkezi/1424452-turk-telekom-sorun-ve-rezillik.html

Her türlü sorunumu çözdüler... Xdsl istatisklerine bak modeme gir panele ordan sistem monutörü sonra sn margin var orda en son kaçsa onu türk telekoma söyleceksin yapmak zorundalar arıza kaydı bırakmak istiyorum demen yeterli 48 saat içinde santraldan sorunu düzeltiyorlar ben şuan aldığım değeri söylüyorum sana

SNR Margin: 18.9 dB 11.9 dB

Sıkıysa vermesin hizmet 11.9 şuan benim 12.4 tü ara sıra orayı kontrol et ve ara hizmet veriyorsa gerekeni yapması lazım

atakan36

Üye
13 Eki 2015
53
0
Konya

sorma aynı sıkıntı bende de var ya bişey de indiremiyorum ayar oldum

TheDependent

Katılımcı Üye
11 Eyl 2012
546
0
kardeşim aynı sorun bende vardı 3 mbs veriyorlardı hızım ise 12.4 çıktı bastıracaksın öyle bir ağır konuştum ki teknik olarak adam ne iş yapıyorsun diye sordu bilgisayar teknikeri dedim neyse işin özeti şu

http://www.turkhackteam.org/tht-yardim-merkezi/1424452-turk-telekom-sorun-ve-rezillik.html

Her türlü sorunumu çözdüler... Xdsl istatisklerine bak modeme gir panele ordan sistem monutörü sonra sn margin var orda en son kaçsa onu türk telekoma söyleceksin yapmak zorundalar arıza kaydı bırakmak istiyorum demen yeterli 48 saat içinde santraldan sorunu düzeltiyorlar ben şuan aldığım değeri söylüyorum sana

SNR Margin: 18.9 dB 11.9 dB

Sıkıysa vermesin hizmet 11.9 şuan benim 12.4 tü ara sıra orayı kontrol et ve ara hizmet veriyorsa gerekeni yapması lazım

SNR Margin: 15.5 dB 8.1 dB hocam tam ne yapmamı öneriyosun şu an kusura bakma yorduğum için

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.