Hızlı ve Etkili DDOS

Crewsing

Katılımcı Üye
8 Kas 2015
890
0
Snne
Çoğumuz DDOS Atmak istiyor ozaman gösterelim
1- Liquid sky hesabı açıyorsunuz
2- Telefonla hesabınızı etkinleştiriyorsunuz
3- Liquid sky ı indiriyorsunuz
4- Liquid sky ı kuruyorsunuz (hata verirse tamam deyip kapayın kurulana kadar tekrarlayın)
5- Liquid sky ı açın ve hesabınıza giriş yapın
6- Önünüze sanal bilgisayarınız gelecek
7- DDOS programınızı indirin
8- DDOS programınızı kurun
9- Saldırıyı başlatın
Not = LOIC gibi programlar kullanırsanız daha etkili olur ve site pert olur hakkı rahmetine erer sunucu havaya uçar fiyuuuu :RpS_lol:

Düzenleme = İmla (zztri nickli kullanıcının tavsiyesi üzerine)

© Copyright TurkHackTeam.Net
© Copyright Crewsing
© Copyright TurkSiberGuvenlik.Net

Son düzenleme:

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
390
Ankara
Deneyeceğim ama Hulk yerine direk volumetrik kassalar daha iyi olur yahu, LOIC filan yani..

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
390
Ankara
Örnek verdim ben taammı

Arkadaş, fazla alınganlık eziklik belirtisidir. Alıngan olma.. Daha fazla ezerler.

DoS benim uzmanlığımdır. Düşük hafıza ve CPU'ya sahip bir sistemde, komplike saldırılar yeterince etkili olmaz. Bir VPS sisteminde upload gücün fazladır, bunu sömüren volumetrik saldırılar mükemmel etki gösterir. Hulk berbat bir örnekti.

Crewsing

Katılımcı Üye
8 Kas 2015
890
0
Snne
Arkadaş, fazla alınganlık eziklik belirtisidir. Alıngan olma.. Daha fazla ezerler.

DoS benim uzmanlığımdır. Düşük hafıza ve CPU'ya sahip bir sistemde, komplike saldırılar yeterince etkili olmaz. Bir VPS sisteminde upload gücün fazladır, bunu sömüren volumetrik saldırılar mükemmel etki gösterir. Hulk berbat bir örnekti.

Aklıma ilk gelen hulktu ondan yazdım

Byikaymak

Katılımcı Üye
30 Ocak 2013
345
0
Bursa
Dostum eline sağlıkta açtığın konuları akıcı bir biçimde anlatsan yada en azında resimlerle desteklesen daha etkili ve uygun olabilir

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.