hocam haksız bir suclama

SeneUzen

Yeni üye
14 Ocak 2019
20
0
hocam bana atılan bi suc vardı okulda ve ben kendimi savunmak icin instagram da bi hesap acmıstım hic kötü söz yada hic bisi demedim mesajımda 1 kötü söz bile yoktu tehdit de icermiyodu ailesi beni siber suclara sikayet etmis bisi olurmu ? islemedigim bi suctan dolayı haksız ?

vιcεηтε

Katılımcı Üye
18 Ocak 2019
536
8
Sevilla
hocam bana atılan bi suc vardı okulda ve ben kendimi savunmak icin instagram da bi hesap acmıstım hic kötü söz yada hic bisi demedim mesajımda 1 kötü söz bile yoktu tehdit de icermiyodu ailesi beni siber suclara sikayet etmis bisi olurmu ? islemedigim bi suctan dolayı haksız ?

Merhaba,
Siz bir şey yapmadıysanız sorun olmaz. Belki rahatsız edildiklerini bildirirler ama bir sorun olacağını sanmıyorum. Endişelenmeyin :).
İyi forumlar.

*Eroğlu

Katılımcı Üye
4 Tem 2013
847
160
İstanbul
Siber suçların şikayeti kabul etmesi için. Küfür , hakaret , ailevi değerleri incitici söz , tehdit gibi unsurlar dikkate alınır. Eğer bunlardan herhangi birini işlemediyeniz korkmanız gereken birşey yoktur.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.