Hocanım bilgisayarından notlarımı düzenleme

Onlinehack

Yeni üye
7 Ocak 2016
42
0
İlk başta yanlış konuya degindiysem Özür dilerim notlarım kötü ve hocalar beni teknolojik oldugum icin sevmiyorlar o yuzden notlarıma erişmem lazım yardımcı olabilicek olan varmı 🔰💻

BloodySoul

Üye
6 Ocak 2016
235
0
Konya
Konu hakkında yardımcı olamam bilgim yok ama öneride bulunayım sana hocanın bilgisayarını hacklemen gerekebilir ve bunun için bu konularda baya iyi olup işinde usta olman lazım ki zaten işinde usta olsan sana vereceğim önerinin bir önemi kalmaz :) Önerim : Sadece kendi notunu değil herkesin notunu 100 yap sadece kendi notunu 100e yükseltir veya 10 puan yükseltsen bile çakarlar :D En iyisi herkesin notunu yükseltmek :)

Dragon95

Uzman üye
24 Şub 2014
1,091
1
Deface City
Dokuman seklinde bir odev hazirla rat binderle usb flash icinde hocaya ver sonra taktigi ve odevi actigi pcnin kontrolu sende yap istedigini.Ancak yakalanirsan disiplin + okuldan atilmaya kadar gider.Bizim bi arkadas sirf html kod ile hacked by ayt yazdigi icin az kalsin disiplin yiyodu...

Teouique

Katılımcı Üye
7 Kas 2015
744
0
Dokuman seklinde bir odev hazirla rat binderle usb flash icinde hocaya ver sonra taktigi ve odevi actigi pcnin kontrolu sende yap istedigini.Ancak yakalanirsan disiplin + okuldan atilmaya kadar gider.Bizim bi arkadas sirf html kod ile hacked by ayt yazdigi icin az kalsin disiplin yiyodu...

Ah ah kafama sıkayim suanki aklım yoktu bende lisede .. Tum odevleri ogretmenler odasina usb ile dokuman seklinde atan alan akilli tahtalara yukleyen cocuk bendim :( kullanamadik kafayı hocam :(((

Ey yeni nesil duyun sesimizi kullanin kafayi beyin bedava ratlayin :D

KCrypt

Katılımcı Üye
20 Kas 2015
347
0
Göklerden
İlk başta yanlış konuya degindiysem Özür dilerim notlarım kötü ve hocalar beni teknolojik oldugum icin sevmiyorlar o yuzden notlarıma erişmem lazım yardımcı olabilicek olan varmı 🔰💻

İlk olarak hocanın kullandığı bilgisayarın anti virüsünü tespit et sonra darkomet kullanmayı öğren ardından undetected bölümünde bir cypter bul gerisi sende sadece o virüsü açman lazım.

Bertuğ Kağan

Uzman üye
23 Eki 2015
1,872
1
sanal tomb
Kardes oncelikle boyle bi konu actigin icin tesekkur ederim .....
Darkcometrat kullan bnde yapcam e-okulun kapanmasina 1-2 saat kala tum okulun notlarini fullicem ;) biraz ayik olun ..... Bide diger arkadaslara bi sorum olcak ;
darkcomet rat internet kafeden oluyormu?

Kostov

Katılımcı Üye
3 Ocak 2016
576
0
Ben şahsen 9.sınıfa başladığım ilk ayı kütüphanenin Pc si ile müdürün PC ye girmiştim okuldaki herkezin fotolari not bilgileri filan elimde mevcuttu .Geçenlerde ise Bizim formatör odasindaki PC lere keylogger yerleştirdim fakat 1hafta önce pc ler formatlandi ve de bazı hocalarin giriş bilgileri değişmiş açıkçası soruşturma açılır diye yemiyor yapamam anlaşılır ,yani bu tarz olayların çok yolu var.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.