Homefront The Revolution açamıyorum :(

chuckerout

Üye
29 Ocak 2016
207
0
alert(XSS);
Arkadaşlar bugün indirdim bu oyunu ancak bir türlü açamadım. Ne kadar crack denediysemde bir türlü steam engelini aşamadım. Sağlam crack bulabilecek varmı ya da elinde olan? Paylaşırsanız çok sevinirim. :)

chuckerout

Üye
29 Ocak 2016
207
0
alert(XSS);
eve gıdınce atıyım hangi surumu ındırdın?

konuyu açmış kaçmış arkadaş cevap bile wermemiş neyse
Sürümü v1.06 :)
Dün giremedim tekrar kardeşim kusuruma bakmayasın :)
Şuanda telden giriyorumda bi cmd ekranı geliyor steam başlatılıyo diyor. Ardından steam hesabına girmemi istiyor. Girdikten sonra mailime kod gönderiyo kodu gir açılacak yazıyo. Kodu giriyorum fakat açılmıyor. Linkteki crack i de denedim olmadı.

chuckerout

Üye
29 Ocak 2016
207
0
alert(XSS);
Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.