HoparLörden Cızırtı Geliyor AciL Yardım..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

djediz

Katılımcı Üye
1 Eyl 2008
707
0
Sivas
ArkadsLar Laptopa mixer bağlıy0rm laptop şarja takılığı olduğu zaman cızırtı yapıyor ancak şarjı çıkarttıqım zaman sorun qidiyor ne yapmam lazımmm lütfen yardım edin sayqıLAr....

ASİ_LoRD1

Uzman üye
30 Haz 2009
1,662
0
yav ilk defa böle bi sorun okuyorum:D:D ama şundan olabilir belki laptopun ses kartında fln aşırı voltaj vardır sesle alakalı parçaları kontrol et olmadı devamını bende bilmiyorum:D

shinnoq

Üye
6 Eki 2009
94
0
ANKARA
bence laptop adaptörünün yada mixerin topraklamasında sorun olabilir, aynı marka başka adaptör bulursan bir dene derim, yada dinlediğin müziklerin bit seviyeleri düşüktür her şarkıda mı cızırtı yapıyor onu bilemediğim için bu kadar söyleyebilirim.

qelq

Katılımcı Üye
7 Nis 2010
338
0
Mars
Arkadaş sende kualklıkta varsa (vistaysa) realtek hg audi yöneticisine tıkla mik girişi olan ayni krımızı butona 2 kere tıkla geleni orta Subwooför Bişey Yazıo
ona tıkla kesilir.

Xp ise Hoparlör den Uyumlukluk AYrlarına Bak Dengeyi Sağlamaya Çalış :)

DeimoS 18

Kıdemli Üye
15 Nis 2007
3,088
3
Bursa
Güç ayarlarını dengede tutmaya çalış aşırı akımdan cızırtı yapabilir , benim laptopu kapatınca cızırtı çıkıyo ses sisteminden :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.