hopörlor den çıkan cızırtı

BloodWindTR

Uzman üye
29 Eyl 2012
1,470
4
arkadaşlar bilgisayarım bir süre açık kalınca bekleme konumunda kalıyor ve tekrar dan bilgisayarı açtığımda çok rahatsız edici bir cızırtı duyuluyor.Bunu yok etmeyi denedim pc beklme konumundayken ses fişini söktüm,hopörlor ü kapattım ama olmuyor.Müzik yada video dinlediğimde de bu cızırtı çıkıyor bilgisayardan mı kaynaklanıyor acaba? bunun nasıl giderebileceğimi söylerseniz sevinirim.

iyi forumlar

LoveMilitant

Katılımcı Üye
4 Ocak 2012
890
0
31
İçel
1- Başka Pc' de dene aynı sorun varsa hoparlörünü değiştir.
2- Ses ayarlarına bak tiz ise basa yaklaştır.
3- Hoparlör ve Pc arası kablo, kablo ucu jack , Pc jack girişini kontrol et.
4- Açtığın sesi hangi programla açmışsan sil tekrar kur ve güncelle.
5- Ses driverini güncelle
6- Çok rahatsız ediciyse, hoparlörde bir sorun yoksa format son çözüm.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.