Host olayını bitirdik ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
17 Şub 2007
92
8
Host olayını bitirdik ;) [site göçmüş durumda bakıp evet bitmiş yorumu yapmayın!]

www.freesitehoster.com
Özellikleri:
2.5 GB Alan
20 GB Bandwidth
10 Database
phpMyAdmin 2.8.2
LayeredPanel
gear_sad2.gif

FTP
PHP
Subdomain- Domain Hosting
Reklam Yok
Sunucu Çok Hızlı

Not: Domain Hosting olarak kullanmak isteyenler için Nameserver Adresleri:
ns0.freesitehoster.com
ns1.freesitehoster.com

Örnek Site: http://ttvforum.freesitehoster.com

Kolay gelsin
gear_grin.gif

rapleri/ teşekkürleri unutmayalım ;)

Son düzenleme:

dert_ortagi

Yeni üye
15 Ağu 2007
8
0
azıcık dayansaydıda bende alsaydım bari bendede var free host 250 mb host + 6gb trafik + supdomain + 1 myql falan filan işte

17 Şub 2007
92
8
Biz türk milleti olarak free hostların tümünü çökertiyoruz :)
Ben napiim konuyu açtığımda site çalışıyodu :D

17 Şub 2007
92
8
abi neden herkes bu başlığa bakıyor?
Bi sürü bedava host tanıttım..
www.bedavahosting.turkishinet.com

alın size 250 mb bedava host!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.