Hostariyorum Text Reklam Script v1.0 (tr)

12 Mar 2007
193
25
Yapımcının açıklaması:
Google adsense tarzi ve bircok sitede rastliyacabileceginiz Textreklam scripti . Ziyaretcileriniz sitenizde baslik icerik ve link olmak üzere text reklamlarini verebilirler. Reklam gönderildigi anda otomati k olarak hem size hemde reklami gönderen kisiye uyari E-maili gider. Reklamlari ayarlar dosyasindan isterseniz ücretli isterseniz ücretsiz yapabilirsiniz . Ayrica gelen reklamlari onayladiginizda otomatik olarak 1 aylik reklam baslangic ve bitis tarihlerinide otomatik olarak not eder.

inc ayarlar.asp dosyasinda email ve reklam fiyat degiskenlerinizi degistirmeyi unutmayiniz ! - yonetim.asp dosyasindan gelen reklamlari onaylayip silebilirsiniz ! - db Klasörüne yazma izni veriniz ! - Yönetim bölümünden basvuruda bulunulan reklamlari Onaylayip Silebilirsiniz - reklamgoster.asp dosyasini sitenizde reklamlari göstermek istediginiz , dilediginiz yere include ediniz , Reklamlar bu sayfada cikacaktir ! - Persits E-mail Bileseni Sisteminize Kurulu olmasi gereklidir!

Test

Download

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.