Hosting Hakkında Bilgi

sealofnova

Üye
13 Tem 2013
139
0
İstanbul
Arkadaşlar hosting almak isitiyorum daha tecrüben yok .com .com.tr olursa çok iyi olur Fiyatları yıllık 50 -100 arası olsun Teknik destek Kesinlikle olsun :)

Site bu turkhackteam benzer olacak ama konusu teması farklı olacak genellikle evcil hayvanlar üzerine bilgi vericek bir site oluşturmak istiyorum :) Fiyatlarını önerdiğiniz hosting veye domain fiyatlarını yazarsanız sevinirim.

Site kurmak için neler satın alınmalı onlarıda yazarsanız çok bilgim yok o yüzden soruyorum birçok ücretsiz site kurdum ama kısıtlamalı oldugu için isediğim gibi yapamadım Yardımlarınızı bekliyorum :)

Ucuz Bulduklarım
1)www.guzel.net.tr
2)Ana sayfa - Ozkula İnternet Hizmetleri

Son düzenleme:

CreativeCloud

Yeni üye
15 Eki 2014
12
0
Arkadaşlar hosting almak isitiyorum daha tecrüben yok .com .com.tr olursa çok iyi olur Fiyatları yıllık 50 -100 arası olsun Teknik destek Kesinlikle olsun :)

Site bu turkhackteam benzer olacak ama konusu teması farklı olacak genellikle evcil hayvanlar üzerine bilgi vericek bir site oluşturmak istiyorum :) Fiyatlarını önerdiğiniz hosting veye domain fiyatlarını yazarsanız sevinirim.

Site kurmak için neler satın alınmalı onlarıda yazarsanız çok bilgim yok o yüzden soruyorum birçok ücretsiz site kurdum ama kısıtlamalı oldugu için isediğim gibi yapamadım Yardımlarınızı bekliyorum :)

Ucuz Bulduklarım
1)www.guzel.net.tr
2)
/url
/url
/url

selam guzel.net.tr iyi bilirim ama tavsiye etmem bi keresinde host almiştik habire kesilip duruyor ozkulayı net bilmiyorum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.