Hosting Hakkında..

bekodark123

Uzman üye
31 Ocak 2012
1,402
0
Ben bir hosting firmasından host + domain alıcam fakat aklımda bir soru takıldı.
Ben tamindir.com gibi bir site yapmak istiyorum yani parayla satılmayan programları illegal olmayan programları paylaşmak istiyorum hosting sözleşmelerinde şöyle kısıtlamalar var ben böyle site açabilirmiyim açamazmıyım söyleyin lütfen..

Sözleşme şartları:
Toplistler
IRC Scriptler/Botlar
Proxy Scriptler/Anonymizerlar
Korsan Yazılım/Warez
Fotoğraf Hosting Scriptleri (Örnek: Photobucket yada Tinypic gibi)
AutoSurf/PTC/PTS/PPC siteleri
IP Scannerlar
Bruteforce Programları/Scriptleri/Uygulamaları
Mail Bombers/Spam Scriptler ve Mailer Pro
Banner-Ad servisleri (ticari banner reklamlar)
File Dump/Mirror Scriptleri (Örnek: rapidshare, rapidleech)
Ticari Audio Streaming
Uygun izinlere sahip olmayan madde satışı
Adult, Erotik, Adult Hikaye/Video gibi her türlü içeriğe sahip siteler
Piyango / Kumar Siteleri
MUD'lar/RPG'ler/PBBG'ler
Hacker siteleri odaklı/arşiv/programlar
Yasadışı faaliyetleri teşvik siteleri
Forumlar ya da websitelerinde warez/korsan/yasadışı içerik dağıtımı
Banka Tahvilleri/Banka senet Ticaret Programları
Hileli Siteler(listelenen siteleri ile sınırlı değil aa419.org & escrow-fraud.com)
Broadcast ya da Streaming Canlı Spor Etkinlikleri

Lütfen şartları teker teker okuyup sorumu yanıtlayın.
Teşekkür ederim..

S4cuRiTy EneMy

Yaşayan Forum Efsanesi
24 Nis 2012
8,773
6
root@server
Ben bir hosting firmasından host + domain alıcam fakat aklımda bir soru takıldı.
Ben tamindir.com gibi bir site yapmak istiyorum yani parayla satılmayan programları illegal olmayan programları paylaşmak istiyorum hosting sözleşmelerinde şöyle kısıtlamalar var ben böyle site açabilirmiyim açamazmıyım söyleyin lütfen..

Sözleşme şartları:
Toplistler
IRC Scriptler/Botlar
Korsan Yazılım/Warez
IP Scannerlar
Ticari Audio Streaming
Piyango / Kumar Siteleri
MUD'lar/RPG'ler/PBBG'ler
Hileli Siteler(listelenen siteleri ile sınırlı değil aa419.org & escrow-fraud.com)

Teşekkür ederim..

Pasam Sözleşmeye Cok Aldanma Mesela Suan Benim Host Firmam Bana Hack Forumu Acmak Yasak Demişti Ben Açtim 5 Aydır Aktif Gelip Kapatamazlar Ancak Ama Ancak Eger İllegal Şeylere Bulaşirsan Mesela Yasaklanmiş Olan Mesela Programi Yayinlarsan Ve Şikayet Edilirsen Ozaman Kapatilir Site

Sıkıntı Yapma Sen Kur Siteni Daha Sonra İlerlediginde Sunucu Alirsin Siteyi Kendi Üstüne Alırsın

premiumx

Katılımcı Üye
1 Kas 2012
360
0
Ctrl+Alt+Del

Sözleşme şartları:
Toplistler
IRC Scriptler/Botlar
Korsan Yazılım/Warez
IP Scannerlar
Ticari Audio Streaming
Piyango / Kumar Siteleri
MUD'lar/RPG'ler/PBBG'ler

Teşekkür ederim..

En kötü hosting firmasını ara sor. Kesin cevabı alırsın.

bekodark123

Uzman üye
31 Ocak 2012
1,402
0

Hepinize teşekkür ederim ilginiz için fakat başka bir siteden almaya karar verdim (PHP Hosting | Webadam) konuda yazmış olduğum şartlar neredeyse her hostingte var ben zaten illegal programlar warez vs. paylaşmicam hatta paralı olan programların demolarını fln paylaşıcam aynı tamindir.com daki sistem olcak. Bu yüzden ayrıca bu işleri iyi bilen bir akrabağıma sordum eğer tamindir.com gibi legal siteni işletirsen birşey olmaz dedi.

Hepinize teşekkür ederim.
Modlar konuyu kilitleyebilirsiniz.

Star-Turk

Kıdemli Üye
2 Kas 2012
3,516
7
Saan Bir Tavsiye Eger Host Kötu Yerden Alirsan Hack Yersin İstersen Scripttinde Açik Olmasın Sunucu Aciklarindan Hacklenirsin

Güvenle Alabilcegin Host Firmaları

İhs
Natro

Ben Natro,ve İşimtescilden Hack Yiyen Çok Kişi Gördüm Sorun En Çok Sunucu İle Değil Serverki Sitelerle.Serverin Birince Her hangi bir açık oluyor adam giriyor servere serverdeki tüm siteleri görüyor :D o sitelerde senın sitende oluyor tabi bilgileride görebiliyor.İster hackler ister hacklemez giren kişiye bağlı.Ama Tabiki İHS ve Natro`nun Sunucuları Daha Güçlü ve Daha Güvenli.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.