hosting önerin

erayder

Katılımcı Üye
27 Ocak 2012
723
1
Sakarya
beyler bana ucuz sadece tanıtım amaçlı bi site olduğu için ucuz hosting alanadı filan lazım bana ucuz bi yer öenerirmisiniz

'CaSToR

Uzman üye
1 Kas 2014
1,606
0
Şangay
Almış olduğun hosting hizmetinizin nameserverlarını başka firmadan almış olduğun domaine tanımlaman gerek bu durumda domain hosting hesabına yonlendikten sonra dosyalarınızı atıp internet ortamına yayınlayabilirsin

SiDen

Uzman üye
23 Mar 2015
1,048
0
istanbul
Dot TK - Free Domains for All burdan ucretsiz alan adi alabilirsiniz orneksite.tk seklinde olur alan adiniz hostinger dende 2 gb lik free trafik host alıp birlestirebilirsiniz.
normal .com lu alıcaksanız eger suan fiyatlar 26,99 tl

Edit:son olarak belirtiyim en dusuk olarak https://www.turkishost.com/windows-hosting.html
paket 1: 15 tl alan adi 27 tl = 42 tl yillik 2-3-5 yillik olarak alirsan fiyat dahada duser

Son düzenleme:

erayder

Katılımcı Üye
27 Ocak 2012
723
1
Sakarya
teşlekkürler arkadaşlar ben alcağım yerleri karar verdim65 lira tuttu en dandik hoslardan kiramaya çalıştım ama windows sunucu istediğim için bu fiyata ayarlaya bildim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.