Hostinger'de Web Sitem Açılmıyor

Alpha_01

Yeni üye
15 Şub 2022
31
3
Merhaba arkadaşlar ben az önce bir domain ile hosting aldım ve herşeyimi doğruladım en sonda siten sonunda kullanılabilir ekranı çıktı ve bana bir url verildi hem admin paneline giriş olan url yani wp-admin olan hemde normal urlsini verdi ama tıkladığımda admin paneline gidemiyorum yeni bir sayfa açılıyor biraz yükleniyor ve sonra bu sayfaya ulaşılamıyor diyo acaba yardımcı olabilirmisiniz?

Mascar

Kıdemli Üye
17 Kas 2021
2,474
2,231

Alpha_01

Yeni üye
15 Şub 2022
31
3
ha bu zaten var şuanda aktif
ama ben wp den girmeye çalışıyorum
yoksa bu şuanda açık bende

yani sıkıntım şu internette yeni bir sekmede bu paneli açamıyorum bu siteye ulaşılamıyor diyo

Mascar

Kıdemli Üye
17 Kas 2021
2,474
2,231
Kurulmamış gibi gözüküyor silip yeniden yüklemeyi deneyin dosyaları olmaz ise destek ekibinden dosyaların yenilenmesini talep edin. Bir örnek sitede olması gerek fakat yok gibi.

'Chan

Uzman üye
1 Nis 2020
1,802
1,462
Shibuya
Merhabalar,
Domain ve Hosting bağlantısı yaptıktan sonra Name server adreslerinin tam olarak yerlerine oturması için 24 ile 48 saat geçmesi gerekmektedir. Bu süre geçtikten sonra halen açılmıyorsa sorun var demektir. Hıosting firmasının web sitesinden destek talebi oluşturarak sorununuzu çözebilirsiniz. Ayrıca sorun PHP sürümünden de kaynaklanabiliyor olabilir. Bu nedenden dolayı kullandığınız altyapıya uygun olan PHP sürümünü C-panel'den ayarlayınız. Admin panel uzantısından WordPress kullanmak istediğinizi anladım(Her wp-admin uzantısı WordPress olacak değil ama öyle umuyorum). Sorunsuz kurulum için aşağıdaki konuma göz atabilirsiniz

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.