Hostsuz Fake Facebook Varmı ?

EfeqaN

Katılımcı Üye
24 Haz 2016
489
0
bileyim?
Zaten fake login kurabilmek için site açmak zorundasın e bunun için de host domain şart neresini anlamadın ki bunun söyle anlatayım ?

YOO Şart değil. kali'deki bir program vasıtası ile, sadece port açarak ip adresin üzerinden fake facebook yapabiliyorsun. sadece facebook'da değil. istediğin her site. Program'a tek bir komut vererek istediğin siteyi kopyalatıyorsun, sonrasında ise siteye girmesini istediğin kişiye ip adresini atıyorsun ve ta taa, fake facebook karşında :)

Mrjava

Kıdemli Üye
9 Ağu 2015
2,698
3
Detroit
YOO Şart değil. kali'deki bir program vasıtası ile, sadece port açarak ip adresin üzerinden fake facebook yapabiliyorsun. sadece facebook'da değil. istediğin her site. Program'a tek bir komut vererek istediğin siteyi kopyalatıyorsun, sonrasında ise siteye girmesini istediğin kişiye ip adresini atıyorsun ve ta taa, fake facebook karşında :)

Zaten dediğin şekilde de kendi pc ni host olarak kullanıyorsun alan adın da ip adresin oluyor tabi bunun için statik ip alman gerekiyor değilse sürekli site adresin değişir, e bunlarla uğraşmak mı kolay yoksa 2 dakikada host açmak mı ?

EfeqaN

Katılımcı Üye
24 Haz 2016
489
0
bileyim?
Zaten dediğin şekilde de kendi pc ni host olarak kullanıyorsun alan adın da ip adresin oluyor tabi bunun için statik ip alman gerekiyor değilse sürekli site adresin değişir, e bunlarla uğraşmak mı kolay yoksa 2 dakikada host açmak mı ?

Tabii host açmak kolay, ancak host açtığında her site için ayrı ayrı script, index vs bulman gerekli. benim dediğim şekilde sadece port açarak ve programa 2 adet komut yazarak yaklaşık 20 saniye içerisinde site tamamlanıyor.. öyle her site için ayrı index, script vs. şeyler bulmana ve onu yüklemekle uğraşmana gerek kalmıyor. ayrıca host firmaları fark ettığı takdirde direk kapıyorlar siteni. benim dediğim şekilde siteni birisinin kapama derdide yok.

Mrjava

Kıdemli Üye
9 Ağu 2015
2,698
3
Detroit
Tabii host açmak kolay, ancak host açtığında her site için ayrı ayrı script, index vs bulman gerekli. benim dediğim şekilde sadece port açarak ve programa 2 adet komut yazarak yaklaşık 20 saniye içerisinde site tamamlanıyor.. öyle her site için ayrı index, script vs. şeyler bulmana ve onu yüklemekle uğraşmana gerek kalmıyor. ayrıca host firmaları fark ettığı takdirde direk kapıyorlar siteni. benim dediğim şekilde siteni birisinin kapama derdide yok.

Her site için ayrı ayrı script bulmana gerek yok ki sadece scriptin veritabanı bağlantısını değiştirsen yeter tabii veritabanı olan bir script yüklüyorsan benim demek istediğim bu senin için ne kadar sürer bu konuyu açan adamın bilgisine göre bunları yapması ne kadar sürer : )

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.