Hotfİle upload hizi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
26 Ara 2009
115
0
ArkadaŞlar Çogu sİte gİbİ hotfİle upload hizi 20 kb lerde bazi programlarla 100kb kadar ÇikiyormuŞ bİraz araŞtirdim ama dÜzgÜn bİr lİnk bulamadim bunun İÇİn hotfİleye upload hizini arttiricak bİr yol yada program bİlİyorsaniz yardimlarinizi beklİyorum

0x00

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Ocak 2011
7,959
8
ArkadaŞlar Çogu sİte gİbİ hotfİle upload hizi 20 kb lerde bazi programlarla 100kb kadar ÇikiyormuŞ bİraz araŞtirdim ama dÜzgÜn bİr lİnk bulamadim bunun İÇİn hotfİleye upload hizini arttiricak bİr yol yada program bİlİyorsaniz yardimlarinizi beklİyorum

bağlantı hızınız ile de alakalıdır. 100kb-20kb arasında uçurum var. free hesaplarda bu kadar olmamalı.

ayrıca
CaLLaHaN'in dediği gibi premium hesaplardan yararlanabilirsin. ancak ordaki premium hesapların gerçek sahipleri yaptığın uploadları silebilir. bunu da unutmamak lazım :) (başıma geldi çünkü :D)

Son düzenleme:

homespun

Uzman üye
15 Şub 2011
1,366
0
Adanaspor
evet 1. olarak premium hesap indirme hızını etkiler.
2. olarak'ta zaten internetin indirme hızı direk olarak etkiler
mesela 8 Mbit bir İnternet Hotfile'de 150-200 Kb/s indiriyor
fakat örneğin duckload'ta 700 kb/s olduğu bile oluyor yani.

26 Ara 2009
115
0
herkese teşekkürler ama premimyum işi yaş sahibi silan girince olmaz zaten benim üyeliğim var onun için bir hile yada bu tür bir hile ile filan upload hızını artıran bir program lazım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.