hotmail & gmail hesap kontrol edici

CETQ

Uzman üye
28 Şub 2011
1,297
0
facebook tan ele geçirdiğim mail adreslerinin kullanımda olup olmadığını kontrol ettirmek için kendime program yaptıydım işine yarayan olur olmaz burda paylaşıyorum.

dosyadaki dll ler hotmail kullanımı için kontrol.dll benim yaptığım diğeride Json.net

İndir : https://yadi.sk/d/iwzhlB1cq5c9m
Exe Virustotal : >>>Git>>>
Dll Virustotal : >>>Git>>>
Diğer dll dosyası Json kullanmak için adreside burası : Json.NET - Newtonsoft

image.png

image.png

program pek stabil olmasada iş görüyo :RpS_biggrin:

Edit : hotmail sıkıntı çıkarıyodu ufak hata düzelttim

Son düzenleme:

mehmetx93

Uzman üye
2 Eyl 2010
1,395
1
Öncelikle elinize sağlık da hazır konu hortlamışken sorayım gmailde hesabın kapanması gibi bir durum sözkonusumu ki acaba ? Hotamilde kullanılmayan hesaplar kapanıyor diye biliyorum da gmailde böyle bir şey yok diye biliyordum. (Cevap verecek olan olursa mesaıjmı alıntı yaparak cevaplarsa sevinirim)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.