Hotmail Hesabı Kırabilecek ? Proğram ile

abrams46

Katılımcı Üye
27 Haz 2013
264
0
Selamun Aleykum kardeşlerim üstatlarım arkadaşlarım .
Kız arakdaşımın facesini , yakın bir kız arkadaşı kendi üzerine hesabı alıp kapattı . SEvdiğim kızla 4 yıllık bir birlikteliğimiz var . Bütün anılarımız hatıralarımız o face hesabında . Ve hesabı aktarırken bana gelen facebook mailinden devrettiği hotmaili buldum . Ama ip adresini bulamadım . Proğram ile 100 % 100 şifre kırıcak yada şifre öğrenebilecek arkadaş yada üstat var mı ? Çok zor durumdayım .Yardımlarınızı bekliyorum . Şimdiden Teşekkürlerimi Sunuyorum...

Son düzenleme:

karacat46

Üye
18 Tem 2013
74
0
Bana da acil Yardım !

Benimde hotmail hesabıı hackleyip online oyunda bi hesabımı çaldılar hesabımı almam için e postamı tekrar ele geçirmem lazım facebooktan iletişime de geçebiliriz lütfen yardımcı olursanız seviniri iletişim adresi koymak yasakimiş :/:RpS_crying:

BarisJKaraali

Kıdemli Üye
5 May 2013
2,653
0
Istanbul
Benimde hotmail hesabıı hackleyip online oyunda bi hesabımı çaldılar hesabımı almam için e postamı tekrar ele geçirmem lazım facebooktan iletişime de geçebiliriz lütfen yardımcı olursanız seviniri iletişim adresi koymak yasakimiş :/:RpS_crying:
çeviri:
Benimde hotmail hesabıı hackleyip online oyunda bi hesabımı çaldılar hesabımı almam için e postamı tekrar ele geçirmem lazım facebooktan iletişime de geçebiliriz lütfen yardımcı olursanız seviniri iletişim adresi koymak yasakimiş

splendor1

Katılımcı Üye
4 Eyl 2008
487
0
Adanalıyık
eğer kız arkadaşının arkadaşıyla aran iyiyse sosyal mühendislikle halledebilrsin konuyu veya fake bir mail göndererek internet bilgisine bağlı.özelden mesaj atarsan bu konuda yardımcı olmaya çalışırım

splendor1

Katılımcı Üye
4 Eyl 2008
487
0
Adanalıyık
yok kardeşim ya . o kadar içli dışlı deilim yüz vermiyorum .

O kadar samimiyet yoksa kızın bilgisayarına logger atarak halledebilirsin sitede hakops logger ,ardamax keylogger vs. buna benzer loggerlar var .eğer antivirüs kullanıyorsa benim yapabileceğim bişe yok.Çünkü logger fudlamak lazım ki en güncel crypterlar bile patladı gitti.

abrams46

Katılımcı Üye
27 Haz 2013
264
0
sitede verilen keyloggerlerde darkometrat ve benzeri proğramlarda hep virüs çıkıyor. ardamax virüsü temizledim geçen hafta binlerce çıktı .

abrams46

Katılımcı Üye
27 Haz 2013
264
0
sorunda orada işte dostum hesabı üzerine alıp kapattı .s keylogerlasam bile şmdiki kullandığı hesabını alabilirim oda hiçbi işime yaramaz . kapattığı hesabta anım hatıram var.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.