Hotmail ile ilgili bir sorun

ecaz

Yeni üye
17 Ara 2012
41
0
öncelikle selam ben yeni üyeyim ve bir hatam ve kusurum olursa şimdiden özür dilerim.ben gelen maillerime bakmak için hotmailimi açtım girdim fakat maillerimi göremiyorum yani sisteme giriş sağlıyorum ismim ve bilgilerim gözüküyor maile tıkladığımda karşıma aşağıda yazdıklarım çıkıyor.. bu tarz sorunla ilk defa karşılaşıyorum ve hesabımın hacklenmesinden korkuyorum. şimdiden teşekkürler.
Ne yazık ki, şu anda Hotmail ile ilgili bir sorun varmış gibi görünüyor

Özet
27 Ara 20:25 E-postalara erişimle ilgili sorun yaşıyoruz. E-posta iletilerinizin tümünü göremeyebilirsiniz. Son güncelleme
28 Ara 23:12 Soruna bir çözüm bulduk ve olabildiğince hızlı düzeltmeye çalışıyoruz.

thejack

Uzman üye
5 Ağu 2009
1,469
45
Heryerdeyiz
ah be kardesım sorunun ıcınde cevabı var :) sorunlar en yakın zamanda duzelıcegı yazıyor orda Soruna bir çözüm bulduk demıs yanı beklmede kal kısa bır sure sonra hesabını tekrardan acmayı dene sorun ortadan kalmıs olucak ıllada bırşeyler oldugundan suphelenıyorsan Combofix le tarat pcnı ındır kur comboyu ıcın rahat olsun :)

yorumumdakı sağ alt kosede tesekkur butonuna tıklamayı unutma :)

ecaz

Yeni üye
17 Ara 2012
41
0
ah be kardesım sorunun ıcınde cevabı var :) sorunlar en yakın zamanda duzelıcegı yazıyor orda Soruna bir çözüm bulduk demıs yanı beklmede kal kısa bır sure sonra hesabını tekrardan acmayı dene sorun ortadan kalmıs olucak ıllada bırşeyler oldugundan suphelenıyorsan Combofix le tarat pcnı ındır kur comboyu ıcın rahat olsun :)

aslında haklısınız ama tedirgin oldum birden çünkü istemediğim mailler geliyordu engelleyemediğim sorun onlardan kanakandığını falan düşündüm işte :) çok teşekkür ederim.

Akdora Akkaya

Uzman üye
4 Kas 2012
1,166
0
Topluluk Forumu
Ne yazık ki, şu anda Hotmail ile ilgili bir sorun varmış gibi görünüyor

Özet
27 Ara 20:25: E-postalara erişimle ilgili sorun yaşıyoruz. E-posta iletilerinizin tümünü göremeyebilirsiniz. Son güncelleme
28 Ara 23:12 Soruna bir çözüm bulduk ve olabildiğince hızlı düzeltmeye çalışıyoruz.

Microsoft artık Hotmail hizmeti vermeyi durdurdu. Outlook hizmetine geçildi, hesabınızı Outlook'a taşırsanız sorunlar ortadan kalkacaktır.

Outlook hizmetine geçmek için Outlook web sayfasından Hotmail hesabınız ile giriş yapmanız gerekmektedir.

Outlook sitesine git.
Outlook'ta Windows Live Hotmail hesabı kullanma ile ilgili bilgiler.

Siz teşekkür almak için mi yardım ediyorsunuz insanlara?
Unutmayın ki: Teşekkür puanlarınız sizi bu forumda ne ünlü yapar ne de yönetici.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.