hotmail kullanım sınırı aşıldı

karadayizy

Üye
8 Ocak 2017
84
0
MARS
Arkadaşlar hotmail den hesap açamıyorum kullanım sınırı aşıldı hatası alıyorum nasıl düzeltirim ip değiştirdim ama yararı olmadı 10 farklı tarayıcıdan denedim yine olmadı

DarkHealler

Özel Üye
4 Eki 2015
8,058
6
izmir:)
Merhaba ;

Sayın üyemiz , Farklı bilgiler ile farklı mail adresleri ile mail açmayı deneyiniz ayrıca illaki hotmail lazım değilse gmail var yandex mail var bunları da aktif olarak kullanabilirsiniz.

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
26
Merhaba,

IP Adresi değil, MAC adresi doğrultusunda takip yapmaktadır Microsoft. Tavsiyem farklı bir cihazdan giriş yapmanız. Eğer ki imkanınız varsa sanal bilgisayar kurup denemeniz. Bu sayede farklı bir ethernet girişinden algılanacak ve doğrulamaya takılmayacak.

İyi forumlar...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.