Hp Pavilion g6 Aşırı Isınma ! İMDAT!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bytofun

Üye
18 Ocak 2012
55
0
Hacker City
Evet Arkadaşlar Başlıkta Olduğu Gibi Laptopum Aşırı Isınıyor.

Özellikleri

* Hp Pavilion g6 1085 Et Marka
* 640 Gb HDD
* 4 Gb Ram
* 2 Gb ATI ekran kartı
* AMD Phenom II p960 Quad-Core Processor 1.80 Ghz
* 32 Bit Windows7 Ultimate

Kısaca Anlatıyorum.

hppavilion.jpg

Resimde Gösterdiğim Kısımlar Aşırı Isınmakta Bilgisayarcıya Sorduğum Kadarı İle Orada
Grafik Kartı Olduğunu Söyledi. Üst Kısımda Bir Fan Alt kısımda grafik kartı olduğunu
Düşünüyorum. Ben bu makinayi Bilgisayarcıya ***ürüp İçini Açtırıp Tozlarını Temizlettirsem Bu Isıdan Kurtulurmuyum ? FAKAT BİLGİSAYARDA ASLA KASMA VE KAPANMA SÖZ KONUSU DEĞİL.

Büyük Fanlı Soğutucu denedim fakat işe yaramadı Ne Yapmalıyım Lütfen Yardım Edin.

Bilgisayar daha 1 Yıllık

toxic1103

Uzman üye
19 Mar 2009
1,344
0
28
Kardeşim aşırı bir tozlanma olsayda kasar kapanırdı ama bilgisayar fonksyonlarını etkilemediğine göre sorun yok diyebilirim ben de toshiba satellite kullanıyorum ateş gibi oluyor bi' süre sonra ama kesinlikle bir problem yok.Yani gönlün rahat etcekse git bi' bilgisayarcıya (yada kendin yapabiliyosan) aç üfle azalsın.

Visual Basic

Katılımcı Üye
15 Eki 2011
393
0
arkadaşlar bu sorun tum hp lerde var fakat guç modunda hangi modda olursan ol guç ayarlarından
%100 olan gücü %5 düşürceksin aksi taktirde hp yazılımı ole %100 olarak başlar
sen kendin dusur benım leptopbum dv6 hic ısınma yapmıyor eger beni anlamadıysan facebookta ekle
Onur Özen | Facebook

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.