HTC Desire 320 kapanıp açılıyor

HackOfReD

Üye
10 Ara 2015
189
2
Türkiye !
Telefonumun markası HTC Desire 320

Geceleri şarja koyuyorum ve alarm çalana kadar şarjda kalıyor... (gece dediğim 12.00 sonrası)
Geçen gece elektrikler gitmiş gelmiş. Sabah kendini kapatmıştı açılıp açılıp tekrar kapatıyodu kendini batarya ısınmıştır dedim çünkü baya ısınmıştı kapağı felan çıkarıp gittim.
okuldan geldiğimde taktım felan gene kapanıp açılmaya başladı bende virüsmüdür dedim
Gittim telefona hard reset attım düzelmedi aynı kapanıp açılıyor durmadan yardım edin telsiz sınavlar çok zor geçiyor :diablo

Moderatör tarafında düzenlendi:

UNEQUAL

Emektar
4 Şub 2015
4,231
64
İstanbul
Sorun batarya ısınması, hızlı şarj olma-bosalma ise büyük ihtimalle uygulama veya şarj aleti sorunludur. Şarj aletin orjinal olsa bile temassizlik yaptığı zaman bu sorunlar karsina cikabilmekte.

Quinones

Yaşayan Forum Efsanesi
8 Eki 2008
13,570
1
Sorun yazılımsal değildir, büyük bir ihtimal donanımsal. Elektriklerini gidip gelmesi esnasında voltaj telefona çok yüksek gittiyse bataryaya zarar vermiştir. Açılıp kapanma olayı da bundan olabilir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.