htc root atılmıyor

batuhanpc

Uzman üye
5 Haz 2016
1,221
3
çanakkale
bazı telefonlar root atılmıyor atılsa bile sorunlara neden oluyor benim telefon sony xperia sp c5303 en iyi telefon herşeyi kabul ediyor rootu 10 saniyede attım oyun hacklerinde başarılı bütün programlarda sorun yaratmıyor sd karta bile 10 dk da ext alanı açtım

rootsuz

Kıdemli Üye
10 Ağu 2015
3,482
0
Allah ım ya.Arkadaşlar artık kingrootu filan yavaş yavaş bırakın.Bilgisayar yoksa kingrootla kingorootla atın.Bu uygulamalar yavaş yavaş fixleniyor.Bu uygulamalarla root attıktan birkaç hafta sonra çöken cihazlar oluyormuş.Ayrıca geçen hafta benim tabletimde çöktü bu yüzden.Diyeceğim o ki bilgisayardan flashlayın en garantisi...

buyrak

Üye
31 Tem 2016
100
1
Antalya
Öncelikle Telefonunun Bootlock unun acik oldugundan emin ol. Eğer acik degil ise yetkililerle iletisime gec ve sana boot lock unlock dosyasini atmalarini iste atarlarmi bilmem ama sen dene eger atarlarsa yamayi uygula ve tekrar dene eger app den olmuyorsa pc den dene 100 de 200 daha etkili ama dedigim gibi bootlock acik deilse butun islemler etkisiz Google da bootlock nasil kirilir diye tarifler var ama tabi riskli işer.

TEŞEKKÜR ETMEK ERDEMDİR. EMEĞE SAYGI

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.