Htc Telefonum Açılmıyor

teoman1905

Yeni üye
26 Mar 2018
29
0
AydanDunyaya
arkadaşlar yanlışlıkla telefonumun framework dosyalarını sildim .şimdi telefon açınca htc yazısına gelip yenıden başlatıyor .acil yardım lütfen

Moderatör tarafında düzenlendi:

teoman1905

Yeni üye
26 Mar 2018
29
0
AydanDunyaya
Eğer zorlanıyorsanız bence devam etmeyin bir tanıdık ya da iyi bir telefoncuya 30-40 lira vererek işi ehline yaptırmak daha mantıklı fakat her telefoncu da sorumluluk almaz bilgin olsun yani rom atmak riskli bir işlem ve telefoncunun hangisi olursa olsun rom atmak için sana sorar biz herhangi bir sorumluluk kabul etmiyoruz derler bunu sorun etme yaptır sonuçta şu an da kullanamıyorsun

hocam ben kendim yapmak istiyorum

yardım edecek biri varsa yaparım

Moderatör tarafında düzenlendi:

Medicus456

Katılımcı Üye
15 Şub 2016
699
0
06
Evet Yardım Ederim Benim de Eskiden Telefonum HTC İdi. Bu Tarz Hard Brickler Olabiliyordu İnternetten Birşey Deneme Olmuyor Çünkü. Garantisi Varsa Yolla Yapıp Veriyorlar Yoksa Geçmiş Olsun. :)

realsim

Katılımcı Üye
16 Mar 2018
539
0
Hocam yardım edermisiniz diyorsunuz da sürekli bildiğimizi saklamıyoruz sizden fakat ya yapamıyorsunuz ya da cihaıznız hatalı gerekli tüm cevaplar verildi bundan sonra yapabilecek hiçbir şey yok ki daha nasıl yardımcı olunur onu söyleyin ona göre hareket edelim yapamıyorsunuz işte hata veriyor teknik destek almalısınız...iyi forumlar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.