Çözüldü html 5 ve css 3 egitim setini paylasırsam sorun olurmu?

muhmdaley

Yeni üye
13 Ocak 2019
24
0
merhaba arkadaslar bende bı egıtım setı var ve wep programcılıgıyla ılgılı ucretlı bır sıteden kendım ındırdım vıdeoları ve bu vıdeoları paylasırsam herhangı bır kazanc saglamadan bu platformdan vıdeo sahıbı benı bulabılırmı ya da dava acabılırmı bılıyorum onların emegı ama maddı durumu buna el verıslı olmayan arkadaslarımız var bu egıtım setı 360 tl html5 ve css3 sıfırdan sona kadar ogretıyor bunu yayınlarsam bı sorun olurmu benım acımdan? eger olmazsa bu platformdan yayınlayacagım.

Moderatör tarafında düzenlendi:

BraveHero

Katılımcı Üye
12 Ağu 2018
656
13
Pide Center
merhaba arkadaslar bende bı egıtım setı var ve wep programcılıgıyla ılgılı ucretlı bır sıteden kendım ındırdım vıdeoları ve bu vıdeoları paylasırsam herhangı bır kazanc saglamadan bu platformdan vıdeo sahıbı benı bulabılırmı ya da dava acabılırmı bılıyorum onların emegı ama maddı durumu buna el verıslı olmayan arkadaslarımız var bu egıtım setı 360 tl html5 ve css3 sıfırdan sona kadar ogretıyor bunu yayınlarsam bı sorun olurmu benım acımdan? eger olmazsa bu platformdan yayınlayacagım.

Merhaba muhmdaley , eğer bu eğitim ücretliyse sanıyorumki hakları saklıdır bu sorun yaratabilir ama tabiki karşı tarafın bunu görmesi ve adım atmasına bağlı.

İyi forumlar dilerim.

SinyorProfesorS

Kıdemli Üye
3 Nis 2020
2,265
4
288
Londra
İlk Önce Dinsel Açıdan bakalım Yapıcağın iş günahtır sebebi ise bahsettiğin kişi bu işten para kazanıyor ve sen bunu onun haberi olmadan bedava veriyorsun//Hak // Geçelim Hukuksal Yanına

Yapıcağın iş sonucunda sana dava açılabilir internet üzerinde yapılan işlerin telif hakkı vardır ve bildiğim kadarıyla cezasıda vardır :) İyi forumlar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.