Html Adbox'un yeni domain güncellemesi bakarmısınız.

beratreis

Üye
6 Eki 2012
185
0
Uzay
Adbox'a yeni güncelleme gelmiş istediğin linkte referans linki yapabiliyorsunuz örneğin : turkhackteam.com bu linki istediğin yerde kısıtlamasız sosyal medyalarda paylaşa biliyosunuz sayfa otomatikmen sizin ref linkine yönlendiriyor ama ben yapamadım anlayanlar varsa açabilirmi bana yada özelden vb video resim birde box.html diye bir dosya var onu indirip yapacakmışız

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.