HTML Class yerine başka ne kullanabilirim?

Decrown

Yeni üye
7 Ara 2022
3
0
Arkadaşlar merhaba, kullandığım bir e-ticaret sisteminde firma site temasını görüntü olarak düzenlememe ayrıca css ile javascript dosyasına erişmeme izin veriyor.

Sistemde siteye eklemek istediğim menüleri ayarlayabiliyorum ancak menülere teker teker classlarını giremiyorum, ben sitede menülerin başına ayrı ayrı kendi hazırladığım minik png olarak ikonlardan koymak istiyorum fakat mesela "a" menüsünün classı olmadığı için ona etki ettiremiyorum direkt bütün menü elemanlarına o eklemek istediğim png ikonu gelir diye düşünüyorum çünkü belirli bir classları yok ayrı ayrı direkt tüm menüyü kapsıyor css dosyasındaki menü kodları, ben nasıl ayrı ayrı bunlara ikon verebilirim?

Aklıma şey geldi mesela şöyle bir şey olabilir mi eğer menü title'ı "a" olan menü varsa ona a.png dosyasını ekle gibi gibi bir şey yapabilir miyim acaba?

Decrown

Yeni üye
7 Ara 2022
3
0
Şöyle söyleyeyim, şimdi bir e-ticaret sistemi var. Adamlar temalar sunuyor sen istediğin temayı seçiyorsun sana temanın css ve json dosyalarını düzenlemene izin veriyorlar. Adamların sistemlerinden menüyü, içerikleri vs ayarlayabiliyorsun ancak menü oluştururken class seçtirmiyor, sadece menü adını ve alt kategori falan varsa onu oluşturmana izin veriyor, ben bu menülerin başına ikon veya resim eklemek istiyorum ancak css dosyalarına erişsem bile menülerin classları olmadığından onlara etki ettiremiyorum. Class olmadan başka ne gibi şekilde onlara erişebilirim onu soruyorum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.