Html de siteyi yukar ile nasıl birleştiricem ?

"SüVaR!"

Katılımcı Üye
7 Nis 2012
467
0
izmir
Sitenin üstü ile altını yukarıya sıfır bir şekilde nasıl birleştirebilirim. yardım edenlere şimdiden teşekür ederim...

"SüVaR!"

Katılımcı Üye
7 Nis 2012
467
0
izmir

kardeşim bak o en dış taki beyaz katmanın css bölümüne gel şu kodları gir;
mesela o beyaz body diyelim css kodları
body{
margin:0;
padding:0;}
al kardeşim bu kaadr hala olmuyosa kodu tamamen at yardım edim :)

Aynı şekilde verdiğiniz kodları ekledim ancak yine olmadı başka bir yöntem varmı acaba ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.