HTML Kod Çözme Yardım ..

MooDeeLL

Yeni üye
17 Tem 2012
20
0

İyi GünLer Türk hacker Team Ailesi Ya Ben Bi php Kod mu desem Html mi desem nedir bilmiyorum
da söyle bi kod var bu kodları Çözmenin Bir Yolu oldunu biliyorum ama Bulamıyorum Yardımcı
ola bilirmisiniz ... :RpS_crying:
param name=password value='ba93ccbcc073af8548af162edd6e4cca'

Çözülecek Kod Türü
ba93ccbcc073af8548af162edd6e4cca
nasıl çöze bilirim

nasıl çöze bilirmm ??

MooDeeLL

Yeni üye
17 Tem 2012
20
0
Ya Şimdi Oktaka Diye Bir Okey Sitesinde Sayfa Kaynagıdna Olan bu Kola Direk Nike Gire biliyoruz Ki o Kod şifre dir sadece kodlanmıs Sekilde Onu naısl çöze bilirm

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.