Html kodlarından Anlayanlar Yardım

26 Mar 2016
91
0
Ankara
Selamun aleyküm beyler.Site footer kısmıyla ilgili sorum var yardımcı olur musunuz ?Anlatayım hemen sitemde normalde footer yok 3 sütunlu footer ekledim fakat bu sütunlar sitenin en altina indi onu bir ust kısıma taşımak istiyorum Copyrigt kısmını en assagı taşımak istiyorum. resimle ifade edeyim.Umarım anlatabilmişimdir.
http://i.hizliresim.com/PkyVd9.jpg

plas1211

Katılımcı Üye
12 Ağu 2015
888
0
En basitinden css kodlarıyla ilgili class'a "position:absolute;" değerleri ile istediğini elde edebilirsin. Yazdığıma yabancı kaldıysan google amcada araştırabilirsin.

Ekstra bir bilgi vereyim. Dreamweaver'e gerek yok. Not defteriyle de düzenleyebilirsin ya da daha gelişmiş notepad++, sublime text 3 gibi editörler kullanabilirsin.

'Marksman

Kadim Üye
8 Ocak 2013
5,400
1
2
Deniyorum hemen birde siz yanıtladığınızda bildirim gelmiyor ne yapmam lazım?

Kendi konularınızı yer imlerine kayıt edin. Hergün bakın :) Başka çare yok.

Sadece alıntı yapılan mesajlarda bildirim geliyor.

Profilim->Ayarları değiştir->Abonelik Ayarları Bu kısımdan abonelik açik dediginiz zaman profilinizde konuya yeni mesaj yazidliğinda otomatik olarak belirir. Derhal email ile haber dersen hem profiline gelir hemde direk mail gelir mailine.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.