HTML - Site Klonlamak

YavuzSelimReis

Yeni üye
17 Ara 2022
16
7
Merhaba arkadaşlar konumuzda HTML - CSS - JS .. ile site nasıl klonlanır onu öğreneceğiz.

İlk önce siteye girin. Sonra sitedeyken sağ tıklayın ve sayfa kaynağını açın.
v4-460px-View-Source-Code-Step-4-Version-5.jpg.webp

[ Bilgi : Sitenin Bütün Kodları Sayfa Kaynağında Bulunur Bazılarıda Bildiğimiz " İncele " Yerinde Bulunur. ]

Daha sonra sayfa kaynağındaki herşeyi kopyalayın ve sitenize yapıştırın.

Bu kadardı birdahaki konuda görüşmek üzere. 😊

'Taha

Üye
16 Ara 2022
173
1
138
Ölü Üye
Evet değişik bir konu yine. Ama bu sadece size bozuk bir site verir aynını vermez. HTTrack Website Copier programını klonlama için tavsiye ederim. .js .css gibi dosyalarıda alır ve daha sağlıklı bir site temasıyla karşılaşırız. :)

Nikon of Disast

Uzman üye
16 May 2020
1,640
13
1,171
Bu yöntem bazen sıkıntı yaratıyor, en mantıklısı en baştan "Edit as HTML" dedikten sonra herşeyi kopyalamak ve kaynakları indirmek.

kaliroot

Katılımcı Üye
9 May 2022
300
217
localhost
Merhaba arkadaşlar konumuzda HTML - CSS - JS .. ile site nasıl klonlanır onu öğreneceğiz.

İlk önce siteye girin. Sonra sitedeyken sağ tıklayın ve sayfa kaynağını açın.
v4-460px-View-Source-Code-Step-4-Version-5.jpg.webp

[ Bilgi : Sitenin Bütün Kodları Sayfa Kaynağında Bulunur Bazılarıda Bildiğimiz " İncele " Yerinde Bulunur. ]

Daha sonra sayfa kaynağındaki herşeyi kopyalayın ve sitenize yapıştırın.

Bu kadardı birdahaki konuda görüşmek üzere. 😊
bununla sadece ana sayfayı html olarak alırsın nerde css ve js şanslıysan siteyi yapan adam dahili olarak eklemiştir css ve js'yi ama genelde harici olarak dahil ederler onlarıda bulup eğer dosyaya izin varsa kopyalaman ve aynı yolları girmen gerekir dediğin kadar kolay olsa keşke :d

YavuzSelimReis

Yeni üye
17 Ara 2022
16
7
bununla sadece ana sayfayı html olarak alırsın nerde css ve js şanslıysan siteyi yapan adam dahili olarak eklemiştir css ve js'yi ama genelde harici olarak dahil ederler onlarıda bulup eğer dosyaya izin varsa kopyalaman ve aynı yolları girmen gerekir dediğin kadar kolay olsa keşke :d
kod yazdığım ve çalıştırdığım bi site var film izleme sitesi kopyaladım yapıştırdım kodlarını ve hem bütün filmleri açtı ve sitenin tamamını kopyaladı hiç css ve js kategorisine hiçbirşey yazmadım tek html üzerinden uğraştım

bende diyorum sadece ana sayfayı html olarak al phishing yap 🤣

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.