Html ve css nasıl öğrenebilirim?

taklan_br_12

Katılımcı Üye
20 Kas 2021
425
99
Merhaba tht ailesi
Başlıktada belirtigim üzere
Html ve css ücretsiz bir sekilde nasıl ögrenebilirim ytden her hangi bir kanal önerirmisiniz benim bulabildiklerim ya eski yada sistemim kaldırmıyor max 1 haftada ögrenmem gerekiyor simdiden teşekkür ederim

Çözüm
Öncelikle merhaba değerli üye;

Günümüzde bu belirttiğin şeyi maalesef kimse hayrına YouTube üzerinden anlatacağını sanmam, eğer varsada kaba bir şekilde üzerinden geçmiştir. Detaylı eğitim almak istiyorsanız (udemy vs.) platformlardan eğitim alabilirsiniz. Yabancı diliniz varsa yabancı kaynaklarada göz atabilirsiniz.

İyi forumlar dilerim...

ERSSE

Katılımcı Üye
6 Kas 2019
465
4
138
Street
Merhaba tht ailesi
Başlıktada belirtigim üzere
Html ve css ücretsiz bir sekilde nasıl ögrenebilirim ytden her hangi bir kanal önerirmisiniz benim bulabildiklerim ya eski yada sistemim kaldırmıyor max 1 haftada ögrenmem gerekiyor simdiden teşekkür ederim

BTK akademiye ücretsiz kayıt olup bu kursları ücretsiz bir şekilde izliye bilirsiniz iyi forumlar

The VODKA

Uzman üye
8 Haz 2022
1,331
9
920
1 haftada mı öğreneceksin? Sen Filazof atakan mısın? Neyse benim uzun zamandır takip ettiğim (4 Yıl) kanallar vardı. Bu kaynaklardan en sevdiklerim Prototurk ve Fehmi Uyar kanalları. Ek olarak kendini geliştirme aşamasında CSS ile aranı kuvvetlendirmek için "Online Tutortials" kanalına ve codepen.io sitesine bakabilirsin. Ben o zamanlar Udemy hakkında birşey bilmiyordum fakat ücretli veya ücretsiz eğitim alabilirsin. İyi eğitim veriyorlar onu söyleyim.

DOKTR1N

Moderatör

Günümüzde bu belirttiğin şeyi maalesef kimse hayrına YouTube üzerinden anlatacağını sanmam, eğer varsada kaba bir şekilde üzerinden geçmiştir. Detaylı eğitim almak istiyorsanız (udemy vs.) platformlardan eğitim alabilirsiniz. Yabancı diliniz varsa yabancı kaynaklarada göz atabilirsiniz.

İyi forumlar dilerim...

Çözüm

taklan_br_12

Katılımcı Üye
20 Kas 2021
425
99

İyi forumlar dilerim...
Görüsünüz için teşekkür ederim ben toplamda 4 saat lik olmak üzere yt üzerinden işime yarar buldum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.