Html yardım

crazyasi

Yeni üye
1 Tem 2007
12
0
Merhaba arkadaşlar, web sitemdeki test.txt içeriğindeki yazıları ftp proğramı kullanmadan kısa yoldan silmek için önerilerinizi, yardımlarınızı bekliyorum. Sil.html dosyası vs. gibi

'Marksman

Kadim Üye
8 Ocak 2013
5,400
2
<?php

$dosya_dizin = "/wwwroot/mycgiserver.com/members/uNhM13Qnm/";

unlink ("$dosya_dizin/yeni_belge.txt");

print ("yeni_belge adlı dosya silindi!");

?>

şunu kullanabilirsin. Otomatik silmesinide istiyorsan eğer, buna bide cron ayarlarsin istediğini yapabilirsin :)

crazyasi

Yeni üye
1 Tem 2007
12
0
Marksman kardeş test.txt adında bir log dosyası var. Bu dosya zamanla şişiyor. Günlük olarak bakıp içini temizlemek istiyorum.bu gönderdiğin kod dosyayı tamamen mi siliyor yoksa içini mi temizliyor?

'Marksman

Kadim Üye
8 Ocak 2013
5,400
2
Marksman kardeş test.txt adında bir log dosyası var. Bu dosya zamanla şişiyor. Günlük olarak bakıp içini temizlemek istiyorum.bu gönderdiğin kod dosyayı tamamen mi siliyor yoksa içini mi temizliyor?

Siliyor. Temizleyen yok diye biliykrum temizleme için anca veritabanina kaydedip ordan temizlemen gerekir ama tabi bi araştır belki vardir

sezgin1444

Kıdemli Üye
3 Şub 2012
3,061
4
f3nr1r@R00T
Veritabanı değilde önce dosyayı silip sonra tekrar oluşturmasını sağlarsan eğer boş bir text oluşturur. Üzerine birde Marksman'in dediği gibi Cron ayarlarsan bunu otomatik yapar ve uğraşmazsın hergün.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.