HTML'deki bir TAG

Doast

Üye
24 Haz 2015
207
0
****HTML bilenlerden biri yardım edebilir mi? HTML konusunda uzmanlaşmak istiyorum. <thead> , <tbody> ve <tfoot> bölümlerini anlamadım. açılımlarını da ismini açıklıyor ama nereye koyacağım? Ne işe yarıyor? bilmiyorum

SalihRxR

Katılımcı Üye
28 Ocak 2015
397
0
Bir sayfa yapmak için ilk önce başa docytype koyarsın fakat bunlar çok uzun anlatılmaz kardesim youtubeye "RC EĞİTİM" html dersleri yaz hepsini izle çözersin

Doast

Üye
24 Haz 2015
207
0
Bir sayfa yapmak için ilk önce başa docytype koyarsın fakat bunlar çok uzun anlatılmaz kardesim youtubeye "RC EĞİTİM" html dersleri yaz hepsini izle çözersin

Üstad ben HTML bilmiyorum demiyorum. Biliyorum Doctype falan kuracaksın. Sonra <head> ve <body> yazacaksın. İçerikleri gireceksin. Ben HTML öğretin demiyorum... <tbody> , <thead> ve <tfoot> etiketlerini soruyorum.

liamsiabi

Katılımcı Üye
13 Tem 2015
432
0
Ben ordaki tüm setleri 99 TL satın aldım . Gerçekten çok pahalı ve davud hoca siteyi kapatacağını söylüyor . Normalde hepsi 450 675 TL arasında değişiyor fiyatlar ve şimdi tüm eğitm setleri 99 TL ben aldım Ayın 20 sinde bitiyor kampanya . Bence almalısın Ve Sitelerini kapatacak davudhoca bu son fırsat tekrar rcegitim.tv dönecek ama farklı eğim stleriyle

xenceri

Uzman üye
16 Ağu 2010
1,948
0
İstanbul
Kardeşim dediğin taglar table tagı ile beraber kullanılır.
tr etiketleri bu tagların arasına yazılır.
thead = başlığı temsil ediyor
tbody = gövdeyi
tfoot = ayaklar, yani alt kısım
Mesela kardeşim senin tr lerin sıralaması farklı olsa bile, thead etiketinin içindeki tr(ler) tablonun en üstüne gelir. Aynı mantıkla tbody ve tfoot sırasıyla gelir. Yani;
<table>
<tfoot><tr><td>Burası görünecek 3. Alandır.</td></tr></tfoot>
<thead><tr><td>Burası görünecek ilk Alandır.</td></tr></thead>
<tbody><tr><td>Burası görünecek 2. Alandır.</td></tr></tbody>
</table>

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.