http://www.serverlar.gen.tr Oy hilesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

JoooKeR61

Katılımcı Üye
30 Eki 2012
833
0
THT'Den Gelme
Arkdaşlar Sw acıcam Ama Malesef adam Toplayamam ve O yüzden acmıyorum. ve bu nedenle sizden hile istiyorum eger veriseniz acıcam daha cok adam toplamak için. Teşekürler

darqqrambo12

Yeni üye
20 Eki 2012
19
0
aynn ya banada lazım ben 1 kere açtım adam gelmediği için bıraktım kaldı öle 1 aylık parası boşuna gitti yani böle hile warsa banada çok lazım

F0r3v3r

Katılımcı Üye
19 Eki 2012
491
0
Mersin
Katılıyorum emek daha iyi bot ile 5/5 kolayca diziliyor. Ama server emek olursa herkes de 5/5 item olmaz.
Şöyle bir şey daha var bir emek server açtığında iyi reklam yapamazsan server user sıkıntısı çeker.

Böyle bir oy hilesi varsa benimde çok işime yarar. :)

F0r3v3r

Katılımcı Üye
19 Eki 2012
491
0
Mersin
Şöye bir şey buldum oku bi:

Sitelerde Oy Verme Hilesi ve Flash oyun indirme yardımı
Bakın, bir site yaptım ama tanınması için listede yükselmesi gerekiyordu, oy verme sistemi vardı ama bir kişi sadece bir kere oy verebiliyordu.
Eğer bir sitede oy veriyorsanız ve site size "bir kere oy verdiniz, bir daha veremezsiniz" gibi bir hata veriyorsa, ve eğer site üyelik sistemli değilse, bu site sizin oraya oy verdiğinizi büyük ihtimalle bilgisayarınıza gönderdiği ufak bir dosyadan anlıyordur, Bu dosyayı sildiğinizde ise tekrar oy verebiliyorsunuz. Bu dosya bilgisayarınızda;
C:\********s and Settings\Kullanıcı Adınız\Local Settings\Temporaty İnternet Files
klasöründe bulunur. (kullanıcı adınız yazan kısım sizin oturum açma adınızdır)
Bu klasörde binlerce dosya birikir ve sizin girdiğiniz tüm sitelerin dosyaları burada birikir. Bu dosyaların hepsini silebilirsiniz..
İpucu: Bir sitede bir flash oyun oynuyorsunuz ve o oyunu pc'nize indirmek için sitede bir seçenek yok, ama çok kolay, o flash oyunda sizin bilgisayarınızda ve temporaty internet files klasöründe duruyor, oradan bulabilirseniz alabilirsiniz.
unutmayın, flash oyunların uzantısı swf dir...

Verildiyse özür dilerim ama hiçbir yerden alıntı yapmadım, kendim deneme yanılma yöntemiyle öğrendim bunları...

Alıntıdır. Belki işine yarar.

Baysal

Y.İ. ve ÜDY Kurulu Başkanı
21 Eki 2012
15,753
1,541
Şöye bir şey buldum oku bi:

Sitelerde Oy Verme Hilesi ve Flash oyun indirme yardımı
Bakın, bir site yaptım ama tanınması için listede yükselmesi gerekiyordu, oy verme sistemi vardı ama bir kişi sadece bir kere oy verebiliyordu.
Eğer bir sitede oy veriyorsanız ve site size "bir kere oy verdiniz, bir daha veremezsiniz" gibi bir hata veriyorsa, ve eğer site üyelik sistemli değilse, bu site sizin oraya oy verdiğinizi büyük ihtimalle bilgisayarınıza gönderdiği ufak bir dosyadan anlıyordur, Bu dosyayı sildiğinizde ise tekrar oy verebiliyorsunuz. Bu dosya bilgisayarınızda;
C:\********s and Settings\Kullanıcı Adınız\Local Settings\Temporaty İnternet Files
klasöründe bulunur. (kullanıcı adınız yazan kısım sizin oturum açma adınızdır)
Bu klasörde binlerce dosya birikir ve sizin girdiğiniz tüm sitelerin dosyaları burada birikir. Bu dosyaların hepsini silebilirsiniz..
İpucu: Bir sitede bir flash oyun oynuyorsunuz ve o oyunu pc'nize indirmek için sitede bir seçenek yok, ama çok kolay, o flash oyunda sizin bilgisayarınızda ve temporaty internet files klasöründe duruyor, oradan bulabilirseniz alabilirsiniz.
unutmayın, flash oyunların uzantısı swf dir...

Verildiyse özür dilerim ama hiçbir yerden alıntı yapmadım, kendim deneme yanılma yöntemiyle öğrendim bunları...

Alıntıdır. Belki işine yarar.

dostum anlattığına %temp% komutuylada ulasabiliyoruz ama işe yarayacağını hiç sanmıyorum üyelik sistemi olmadan oy verme islemi senin ip ile alakalı modemi aç kapa yapman lazım :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.