Huawei HG253S Modem Root Şifresi

puyzzem

Üye
17 Şub 2011
103
0
Öncelikle hepinize iyi akşamlar THT ailesi. Direk konuya gireyim müsaadenizle. Huawei'nin çıkarmış olduğu HG253S modeminin Root şifresini bilen var mı? Superonline fiber kullanıyorum. Lütfen yardım edin. Şimdiden teşekkürler.

Denediğim şifreler:

Kullanıcı Adı: Root
Şifre: gcs_3l25_Ivb

Şifre: huawei_RooT_0401

Şifre: R8Ibq_2K15Gna

Kelyback

Katılımcı Üye
17 Ocak 2016
758
1
buldun
BU ŞEKİLDE GÜNCELLEME !!

Modemin Arkasından Modeme Reset Atarak Fabriika Ayarlarına Döndürürsen Fabrika Ayarındaki Root Şifresi Ne İse O Geri Gelir Bu Konuda Çokta Kapsamlı Bir Bilgim Yok Huawei Modemleri Pek Bilmiyorum

duke nukem

Yeni üye
4 Kas 2009
11
0
@puyzzem

Aynı dertten muzdaribim. AKK kaldırmak için root ka ve şifre gerekli ama hiçbiri olmuyor. Çözüm bulabildinizmi ?

Öncelikle hepinize iyi akşamlar THT ailesi. Direk konuya gireyim müsaadenizle. Huawei'nin çıkarmış olduğu HG253S modeminin Root şifresini bilen var mı? Superonline fiber kullanıyorum. Lütfen yardım edin. Şimdiden teşekkürler.

Denediğim şifreler:

Şifre: gcs_3l25_Ivb

Şifre: huawei_RooT_0401

Şifre: R8Ibq_2K15Gna

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.