Huawei HG_521 Modemde Port Açma Yardım

22deneme22

Yeni üye
12 Eki 2012
27
0
Eskişehir
Merhabalar Arkadaşlar Ben Huawei Modemde Port Açmak İçin Sizden Yardım İsteyeceğim Huawei destek hattını aramama rağmen bana bir cevap vermediler adres çubuğuna 192. vb. şeyler söylediler ve ben onları biliyorum fakat ben portu açmama rağmen port açık gözükmüyor bana bu konuda yardım edicek varmı TW den bağlanarakda olur

Bu Arada Modem Huawei HG_521

Ve Arkadaşlar Her Türlü Videoyu İzlemem Rağmen Ve Port Açan Uygulamaları Denemem Rağmen Olmamıştır Yani Beni Konudan Konuya Yönlendirmesseniz Sevinirim Teşekürler ( Şimdiden :) )

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.