Hukuki soru

Atacbey

Katılımcı Üye
16 Ağu 2015
509
0
Merhabalar ben yaklaşık bir iki hafta önce bir trafik kazası yaşadım yalnız şöför ben değildim yan koltukta idim,biz aracımızla sol şeritte giderken arkamızdan transit markalı araç 120-130 KM/H hız ile arkamızdan çarptı 35 metre kadar sürüklenmişiz,kafama hoparlör çarpması sonucu kafam yarıldı adam olay yerinden kaçmaya çalıştı fakat aracı çalışmadı ve şikayetçi olduk şimdi bi arabulucu devreye girmiş beni aradı teklifiniz vs var mı diye bende mahkemeye çıkmak istemiyorsa 15.000TL versin dedim çünkü çalışamadım ezberimde ki bazı şeyleri unuttum ve olay gününü hatırlamıyorum bile sizce ben bu ücreti alır mıyım? ve adam kabul etmezse bunun sonucu ne olur?

Atacbey

Katılımcı Üye
16 Ağu 2015
509
0
Peki benim lehime mi işler bu onun lehine mi daha iyi olur? %100 suçu trafik polisleri ona vermiş

Sort

Deneyimli Moderatör
14 Eki 2019
971
82
Peki benim lehime mi işler bu onun lehine mi daha iyi olur? %100 suçu trafik polisleri ona vermiş
Genellikle Eğer Trafik Polisi Olay Anında Tutanak Tutmuşsa Sigorta Şirketleri ve Mahkeme Trafik Polisinin Tutanağını Kayda Alır.Eğer Dediğiniz Gibi Trafik Polisi Karşı Tarafı Suçlu Bulmuşsa Büyük İhtimalle Dava Sizin Lehinize Sonuçlanır

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.