Huwaei hg655 modeminde port açma.acil yardım

hekmen

Üye
24 Eki 2013
56
0
Merhaba arkadaşlar kablosuz olarak bağlantı kuruyorum.yandanki komşudan.port açmam lazım ama modemin sistemi karışık yardımcı olurmusunuz ?

Son düzenleme:

oflazkemal

Katılımcı Üye
26 Ocak 2011
877
3
Konya
hg655 ile hg521 sanırım farkrlı degildir ben resimli anlatım yaptım umarım seninde işine yarar

1.Gelişmiş
xVDd5Z.png

2.Nat
K6NOR0.png

3.Port yönlendirme
w1E5jN.png

4.Yeni
K6NOY0.png

5.açacagın port noları ve uygula
KlZlzr.png

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.