Hydra gmail hotmail atack

akbay147

Yeni üye
26 Eyl 2009
41
0
merhaba arkadaşlar kali linux dan hydra da şifre bulamaya çalışıyorum kendi şifremi dahi listeye eklediğimde mail adresimi bulmuyor ve şu çıkıyor

1 of 1 target completed, 0 valid passwords found

bilgi sahibi arkadaşlardan yardım bekliyorum

Jaganvir

Katılımcı Üye
26 Ara 2015
292
1
stalker
hiç tavsiye etmiyorum bu yazılımı. wordliste 2000 satırlik bir wordlisin içine kendi şifremi koyuyorum ve kendi şifremi bulacağına gidiyor başka bir kelimeyi buluyor. sorun bende mi acaba bilmiyorum.

akbay147

Yeni üye
26 Eyl 2009
41
0
Merhaba ali,
Birisi modern güvenlik standartlarına uygun olmayan bir uygulama kullanarak az önce
[email protected] Google Hesabınızda oturum açmaya çalıştı.
Ayrıntılar:
28 Ocak 2016 Perşembe 04:17 (Doğu Avrupa Standart Saati)
Ankara, Türkiye*
Hesabınıza erişmek için Gmail gibi güvenli bir uygulama kullanmanızı kesinlikle öneririz. Google'ın tüm ürünleri bu güvenlik standartlarını karşılamaktadır. Diğer yandan daha az güvenli bir uygulama kullanmak hesabınızı güvenlik risklerine açık hale getirebilir. Daha fazla bilgi edinin.

Google bu oturum açma girişimini durdurdu, ancak son kullandığınız cihazları incelemeniz gerekir:

google ve diğer mail şirketleri artık önlemini alıyor galiba eski günler geride kaldı.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.