Hyper Kapatıcı (Saatli Pc Kapatıcı )

Drstop75

Katılımcı Üye
21 Ara 2013
953
0
Venüs
Dostum öncelikle tebrikler teşekkürünü de veriyorum hmn.Ek özellik olarak hani kapatılsın mı diye filan bir iki soru sorabilir veya belli uygulamaları kapatsa iyi olur diye düşündüm.Başarılar devamını beklerim...

30 Eki 2013
139
0
Londra
Elıne saglık İlk Projenmi ? [Tesekkürün Verildi.]

yok ilk projem değil ben daha önce başka bir forumda aktiftim bu programlama işine Hakops abi sayesinde başladım Byfatalwarrior abi sayesinde ilerletttim onlara çok özendim başladım 1 yıldır geçen sene ocaktan beri programlama içindeyim kendi okuluma felan özel program yaptım bir spor salonu için program özel olarak ama özellikle ByFatalWarrior abiye çok teşekkür ediyorum. o olmasa bu işlere özenmezdim...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.