Hz. Ali'nin Kılıcı Grafik Tasarım (Mobil)

ImCazZ

Katılımcı Üye
21 Ağu 2017
928
0
...

Amaç derken ?
arkadaş mobil üzerinden bir tasarım yapmış ve bunu forumdakilerin görmesi için güncel atıyor 2. Sayfaya düşmüş gönderiye güncel atmak da bir sorun yok ha pardon siz bide stajyer asistanmiydiniz bunu sizin daha iyi bilmeniz lazım demi :)

Headron

Uzman üye
19 Mar 2017
1,213
0
Amaç derken ?
arkadaş mobil üzerinden bir tasarım yapmış ve bunu forumdakilerin görmesi için güncel atıyor 2. Sayfaya düşmüş gönderiye güncel atmak da bir sorun yok ha pardon siz bide stajyer asistanmiydiniz bunu sizin daha iyi bilmeniz lazım demi :)

Evet ben stajyer asistan kulübündeyim. Ama arkadaşın yaptığı ne onu soruyorum benim yaptığım tasarımlara bakar mısınız birinde güncel yazıyor mu ? Tamam güzel bir çalışma yapmış olabilir güncel yazmasında sıkıntı yok ama bu da prime girer hocam yani zaten çoğu arkadaş güzel,eline sağlık gibi yorumlar yazmış daha fazla eleştiri bekliyorsa yazsın problem yok.

ImCazZ

Katılımcı Üye
21 Ağu 2017
928
0
...
Evet ben stajyer asistan kulübündeyim. Ama arkadaşın yaptığı ne onu soruyorum benim yaptığım tasarımlara bakar mısınız birinde güncel yazıyor mu ? Tamam güzel bir çalışma yapmış olabilir güncel yazmasında sıkıntı yok ama bu da prime girer hocam yani zaten çoğu arkadaş güzel,eline sağlık gibi yorumlar yazmış daha fazla eleştiri bekliyorsa yazsın problem yok.

Tabiki herhangi bir problem olamaz arkadaşın yaptığı da prim değil hakkı olanı kullanıyor forumda 2. Sayfaya düşen konuya güncel atabilir değil mi konunun grafik makale olması ayırt edilmeksizin 2. Sayfaya düşmüş adamın konusu oda güncel atmış belkide resme beklediği ilgi duyulmadığı için de güncel atmıştır biz buna karışamayız değil mi :)

THE_ORDER

Katılımcı Üye
19 Ağu 2017
893
0
Sanal Dünya

Hocam şu âna kadar hic primlik işim olmadi yapmadım da. Amacım post kasmakta degil. Gördüğünüz gibi bütün yorumlarımı birlestirerek yapmaya çalışıyorum. Anlayış göstermenizi beklerdim.

Mobilde hangi programda yapıyorsun ve hangi işletim sistemini kullanıyorsun ?

Android üzerinden yaptım. PiscArt ve Snapseed kullandım bu fotoğrafta.

Teşekkürler.

Ellerinize Sağlık Üstadım

Sağolun teşekkürler.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.