I-Doser Deneyen Varmı*?*?*?

byGH

Katılımcı Üye
28 Ocak 2015
865
1
root@root:~#
Arkadaşalr merhaba ben İ-Doser diye bi makale okudum yorumlara bakılırsa gerçek gibi aranızda deneyen varmı başlayasım var deneyen varsa tecrübesini aktarabılırmı

RedHackNes

Kıdemli Üye
1 Tem 2015
3,344
15
Nereye...
Ben neredeyse her gün bir doz alıyorum, genelde "beta" dinliyorum zihni geliştiriyor ve uykusuzluk problemime çözüm olarak "sleeping angel" dinliyorum, bazı dozlar hiçbirşey hissettirmez ama uyuduğunda rüyanda birçok şey görürsün.
İlk deneyimimde kalp atışlarım çok hızlanmıştı ve pes etmiştim.
Ama sonrasında alıştım.
Bilmeyen arkadaşlar için I-Doser Beyine değişik frekans dalgaları yollayarak, hayal gücünü geliştirme,zihnini geliştirme,uyutma,rüya gördürme,ıq yükseltme gibi binlerce çeşiti var.

20 May 2016
242
0
25
Kocaeli
Ben neredeyse her gün bir doz alıyorum, genelde "beta" dinliyorum zihni geliştiriyor ve uykusuzluk problemime çözüm olarak "sleeping angel" dinliyorum, bazı dozlar hiçbirşey hissettirmez ama uyuduğunda rüyanda birçok şey görürsün.
İlk deneyimimde kalp atışlarım çok hızlanmıştı ve pes etmiştim.
Ama sonrasında alıştım.
Bilmeyen arkadaşlar için I-Doser Beyine değişik frekans dalgaları yollayarak, hayal gücünü geliştirme,zihnini geliştirme,uyutma,rüya gördürme,ıq yükseltme gibi binlerce çeşiti var.

Hocam benim arşiv silinmiş kardeşim tarafından. Elinizdekileri upload edebilir misiniz ?

u YZ

Kıdemli Üye
13 May 2016
2,415
0
@root[~]#
Merak etmiştim bir ara okudum bir kaç şey bir sürü çeşidi var ama normalleri ücretli galiba ücretsiz olanlarınıda sızdırınlar var onuda öğrenmiştim.
Bilmiyorum gereklimi ama ben trance müzikleri tercih ediyorum.

R4d0N

Yeni üye
22 May 2016
5
0
Eğer Erkenden Yüksek Dozlara Geçersen Veya Düşük Doza Alışmadan Yüksek Doz Alırsan
Baş Ağrısı
Bitkinlik
Mide Bulantısı & Kusma
Psikolojik Rahatsızlırlar
Oluşabilir.

Scholar09

Yeni üye
14 May 2016
32
0

conamca

Üye
27 Mar 2016
56
0
Hiçbiryer
ben bi ara baya merak salmıştım 1 hafta boyunca her gün ölümü histettiren dozdan denedim dinledikten sonra çığlık atarak uyanıyordum 1 hafta hergün denedim işte artık alışmıştım gündüzleri bile korkuyordum kalbim sürekli hızlıca atıyodu baya pisikolejim bozulmuştu diyebilirim bırakmak zorunda kaldım birde gündüzleri hayal görebiliyodum bıraktım ben kötü veya zararlı dozları deneme derim normal dozları bile deneyince insan bi farklı bakıyo dünyaya bana sorarsan hiç bulaşma.

byGH

Katılımcı Üye
28 Ocak 2015
865
1
root@root:~#
ben bi ara baya merak salmıştım 1 hafta boyunca her gün ölümü histettiren dozdan denedim dinledikten sonra çığlık atarak uyanıyordum 1 hafta hergün denedim işte artık alışmıştım gündüzleri bile korkuyordum kalbim sürekli hızlıca atıyodu baya pisikolejim bozulmuştu diyebilirim bırakmak zorunda kaldım birde gündüzleri hayal görebiliyodum bıraktım ben kötü veya zararlı dozları deneme derim normal dozları bile deneyince insan bi farklı bakıyo dünyaya bana sorarsan hiç bulaşma.
ben gerçekmi değilmi denemek istiyorum eyer gerçekse cok muazzam bişey peki uyurkenmı yatarkenmı nasıl dınlıyeceğiz

conamca

Üye
27 Mar 2016
56
0
Hiçbiryer
şimdi i doseri indir hangi dozu almak istiyosan kulaklığını tak sonra loş ışıklı yada karanlık bi ortamda rahat bi yatağa uzan dinle zaten gözlerini kapattığın gibi uyucaksın arada uyanırsın acaip bişi denemeden ölme :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.