İ phone 6s alinir mi ?

resulkral28

Yeni üye
17 Ocak 2019
28
0
Arkadaslar ben telefon degiştirmek istiyorum da size danışmak istedim.
Sizce Galaxy J7 Core bırakılıp İ phone 6s plus alınır mı ?
İyi forumlar...

metehanzz

Üye
4 Şub 2019
235
0
Iphone 6 Plus kullanmaktayım ve gayet memnunum.Iphone 6S dede aynı performansı alacağınıza eminim ve öneririm.

CemilK

Katılımcı Üye
27 Haz 2016
720
0
Nereye...
Kişinin kendi görüşüne göre değişebilir ama ben iPhone önermiyorum. Onun yerine aynı fiyata daha akıllı cift kameralı face id'e sahip bir telefon satın alabilirsin. Örneğin Xioami Mi A2/A2 Lite - Huawei P SMART 2019 gibi.

24 Şub 2019
245
2
Konunun açıldığı yer yanlış bunu Off Topic'e açman gerekiyordu taşırlar büyük ihtimal ama bidahakine öyle yap. İphone 6s plus alınır tabii ki onun üzerine zaten arasında önemli bir fiyat farkı var özellikleri de çoğunlukla iyi diye görüyorum. Bana sorarsan iphone 6s plus'ın özelliklerinde piyasada birsürü telefon var o kadar fiyat biçmeye gerek yok yine de sen bilirsin

5 Mar 2019
104
1
BERLİN
İphoneda eğer hack ile uğraşıyorsan çok zorlanırsın apk uygulama bile indiremiyorsun. Para katıp çok daha iyi bir android cihaz alabilirsin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.