i7 ve kasma.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

9888

Katılımcı Üye
12 Şub 2011
954
0
Pentium III
Merhaba arkadaslar.Ben asus n53sv-sx182 modelini aldm.gt540 nvidia ekran karti var.cod 6 da tozlu yerlerde fps 20ye kadar dusuor i7 2630-qm var ndn kasior?bir de metin2 de fps degiskenligi cok fazla.65e kadar cikior 17 ye kadar inior?neden ki

Son düzenleme:

MasterDesigner

Katılımcı Üye
19 Ağu 2010
260
0
bildiğiniz gibi cod6 çok kapsamlı bir oyun ve sağlam ekran kartı isteyen bir oyun ekran kartınız da gayet güzel oyunda fps düşmesi büyük bir ihtimalle ya internet sağlayıcınızda dır yani ttnet olabilir ya da oyuna bağlandığınız serverdan dolayı olabilir.Yapmanız gereken bence önce ttnet i arayın internetin yavaş olduğunu bildirin.Ayarları kontrol ettirsin size daha sonra bir de başka cod 6 serverine bağlanmaya çalışın.Aynı fps sorunu yaşıyorsanız başka çözüm bulmaya çalışalım...

COD44

Uzman üye
10 Kas 2011
1,316
0
COD6 Black Ops mu yoksa MW2 mi?

Black Ops Sistem Gereksinimleri:

İşletim sistemi: Windows Vista/XP/7
İşlemci: Intel Core2 Duo E6600 or AMD Phenom X3 8750 or better
RAM: 2GB
Boş disk alanı: 12GB
Ekran kartı: Shader 3.0 destekli ya da daha iyisi, 256 MB NVIDIA GeForce 8600GT/ATI Radeon X1950Pro ya da daha iyisi..

MW2 Sistem Gereksinimleri:

Desteklenen işletim sistemleri:Xp,Vista ve 7
Minimum işlemci:AMD 64 3200 ya da Intel Pentium 4 3.0 GHz
Minimum RAM:512 MB (Vista ve 7 için minimum 1 GB)
Minimum Disk Alanı: 16 GB
Minimum Ekran Kartı:Shader 3.0 destekli, 256 MB veya üstü donanım bileşeni gerekiyor. NVIDIA GeForce 6600 GT+ veya AMD-ATI 1600XT+

Eğer ki sistem gereksinimleri senin bilgisayarında yeterli ise sistem yapılanmandan dolayı sıkıntı yaşamazsın...Yok yetersiz ise yaşarsın..Bunun yanı sıra eğer ki sistemin oyun için uygunsa oyun esnasında diğer uygulamalarını kapat aynı anda çalışması her türlü sorunu çıkarır...

COD44

Uzman üye
10 Kas 2011
1,316
0
Bende MW2 oynuyorum..Kesinlikle bi sıkıntı yaşamadım..Hatta çoğu zaman multi oynuyorum..Single bi yerden sonra bitiyor..Eğer ki multi oynuyorsan bağlandığın hosttan serverdan genelde kaynaklanır..Yani sistemin yeterli ise sistem ayarlarınla filan oynama..Multide genelde ping hatası verir..Eğer ki oyun esnasında netle alakalı yada neti kullanan programlar olursa aşırı ıp attığı için multi sistemi engelliyor..Ping sayın düşerse aynı servere rahatlıkla bağlanabiliyorsun...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.