İbgchat yeni versiyon 2.0 yayinda

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,378
1,989
Dinlenmede.
Üfff üfff herkez gibi bende konuyu keyifle okuyup sonra yorum yazmadan çıksam ama nerdeee.

Merhaba
Abicim bak 2.versiyon demişin ne güzel bir proje geliştirme yapacak kadar bilgi de edinmişin ne güzel.

Ama şuan tüm emeklerini takdir edilmesi gerekirken konun çok eksik.
Proje amacı gerçekleştirmek istenen eylem info görsel anlatım hiç birşey yok.

Sen şuan bunu niye paylasiyorsun onuda anlamadim neticede sen kendi emeğine değer göstermiyen veya gösteremiyen biri olarak görüyorum seni.

Biz burda hiç bir amaç veya eylem hizmet etmiyen projeleri de sırf emek var ilerisi için daha iyisini yapar mantığı olarak yorum yazarız destekleriz bazen gaz bile veririz.

800.000 kişi içinde 1 günde 1 tane proje paylaşmış insansın ama günü bile kurtaramiyoruz :)

Başarılar bidahaki konunda görüşmek üzere.

ibg234

Katılımcı Üye
26 Ocak 2023
524
103
Üfff üfff herkez gibi bende konuyu keyifle okuyup sonra yorum yazmadan çıksam ama nerdeee.

Merhaba
Abicim bak 2.versiyon demişin ne güzel bir proje geliştirme yapacak kadar bilgi de edinmişin ne güzel.

Ama şuan tüm emeklerini takdir edilmesi gerekirken konun çok eksik.
Proje amacı gerçekleştirmek istenen eylem info görsel anlatım hiç birşey yok.

Sen şuan bunu niye paylasiyorsun onuda anlamadim neticede sen kendi emeğine değer göstermiyen veya gösteremiyen biri olarak görüyorum seni.

Biz burda hiç bir amaç veya eylem hizmet etmiyen projeleri de sırf emek var ilerisi için daha iyisini yapar mantığı olarak yorum yazarız destekleriz bazen gaz bile veririz.

800.000 kişi içinde 1 günde 1 tane proje paylaşmış insansın ama günü bile kurtaramiyoruz :)

Başarılar bidahaki konunda görüşmek üzere.
Görüşürüz

Eski uygulamaya güncelleme olarak kurulabilir mi?
Dostum mallesef

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.