İç Mekan//Mobilya Tasarım Cinema 4D Vray

'Victory

Uzman üye
13 Tem 2013
1,066
0
MetropoL
Merhaba Arkadaşlar Yaklaşık 2 Hafta Önce Yaptıgım Bir Çalışmayı Sizinle Paylaşmak İstedim Yorumlarınızı Esirgemeyin :)

duman05

Adanmış Üye
9 Eyl 2012
6,326
2
Yav bendr c4d kullanıyorum ama böyle yapamıyorum :) ellerine sağlık çok gerçekçi olmuş.

'Victory

Uzman üye
13 Tem 2013
1,066
0
MetropoL
Yav bendr c4d kullanıyorum ama böyle yapamıyorum :) ellerine sağlık çok gerçekçi olmuş.

Öncelikle Teşekkür Ederm Arkadaşlar Duman Dostum Cinema 4D Sadece Tasarım Aracıdır Tasarladıgın ,Yaratdıgın Şeyi Render Alırken Önemli Olan Render Motorudur Cinema 4D'nin Kendi Render Motoru Kesinlikle Yetersizdir Bende Biraz Araştırma Yapınca Cinema 4D 3DSMAX Gibi Programların Render Motorlarını Araştırdım Cinema 4D İçin En Uygunu Vray İşlemcin İyi İse Harika Sahneler Renderlarsın Örnegin Elemanın Teki Böyle Bişi Yapmış Bu Cinema 4D Vray Motoru İle Yapılmış

Tek Yapman Gereken Cinema 4D Render Motorlarını Araştırman :)

duman05

Adanmış Üye
9 Eyl 2012
6,326
2
Öncelikle Teşekkür Ederm Arkadaşlar Duman Dostum Cinema 4D Sadece Tasarım Aracıdır Tasarladıgın ,Yaratdıgın Şeyi Render Alırken Önemli Olan Render Motorudur Cinema 4D'nin Kendi Render Motoru Kesinlikle Yetersizdir Bende Biraz Araştırma Yapınca Cinema 4D 3DSMAX Gibi Programların Render Motorlarını Araştırdım Cinema 4D İçin En Uygunu Vray İşlemcin İyi İse Harika Sahneler Renderlarsın Örnegin Elemanın Teki Böyle Bişi Yapmış Bu Cinema 4D Vray Motoru İle Yapılmış

Tek Yapman Gereken Cinema 4D Render Motorlarını Araştırman :)

İşlemci'de önemli ama :) c4d vray motoru iyimi ? iyise indirmeye çalışırım :)

'Victory

Uzman üye
13 Tem 2013
1,066
0
MetropoL
İşlemci'de önemli ama :) c4d vray motoru iyimi ? iyise indirmeye çalışırım :)

İşlemciden Önemli Dememdeki Sebeb Render Uzun Sürmesi Render in .Vray 2.0 vardı sanırım son Normalde Ücretli İnterneten Biraz Bakarsan Crack bulursun Herneyse Vray Öğrenmem Baya Zaman Aldı Kesinlikle Işık,Render Derslerini İzle Ben Bşta İzlememiştim Baya Zorlanmıstım Biraz Zaman ALıyor Ama Yaptıgın Çalışmalardan Sonra Degiyor Bir Sorun Olursa Pm Atarsın :)

duman05

Adanmış Üye
9 Eyl 2012
6,326
2
İşlemciden Önemli Dememdeki Sebeb Render Uzun Sürmesi Render in .Vray 2.0 vardı sanırım son Normalde Ücretli İnterneten Biraz Bakarsan Crack bulursun Herneyse Vray Öğrenmem Baya Zaman Aldı Kesinlikle Işık,Render Derslerini İzle Ben Bşta İzlememiştim Baya Zorlanmıstım Biraz Zaman ALıyor Ama Yaptıgın Çalışmalardan Sonra Degiyor Bir Sorun Olursa Pm Atarsın :)

CRAY'ı nasıl indire bilirim dostum link varsa atarmısın ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.