İçinizi dökün ... :)

unbearable

Uzman üye
17 Eki 2010
1,361
0
Balıkesir
Evet bu konuyu açmamda ki sebep THT Ailesinde kimler benden nefret ediyor , bana gıcık oluyor , ya da beni tanımıyor :D Çok canım sıkıldı konuyu nereye açacağımı bilemedim :)

unbearable

Uzman üye
17 Eki 2010
1,361
0
Balıkesir
Artık Tht de kimse kalmamış bunu anladım . Bu saatten sonra girmem THT ' ye . Paylaşım da yapmıcam . Herkese kolay gelsin . İyi forumlar ...

unbearable

Uzman üye
17 Eki 2010
1,361
0
Balıkesir
Ben de bu yüzden bırakıyorum. Eskiden daha yararlıydı şimdi çok boş ... adımımı attığım her yerde gereksizler ...

Unauthorized

Kıdemli Üye
14 Eki 2011
2,602
3
C:\
Beğenmeyen Çeker Gider Yani Arkadaşlar elinizden gelen birşey varsa yapın ama sen giriyorsun ben giriyorum felan bu kadarız herkes üye oluyor istediğini alıp gidiyor.

xxHxxHxx

Uzman üye
17 Tem 2013
1,218
0
Eski THT yi her foruma girişte bir daha arıyorum. Nerede o eski günler... Eskiden ne güzeldi buralar gereksiz kimse yoktu , post kasmak için uğraşanlar , lamerler yoktu , forum canlı ve aktifti , dünya THT yi tanıyordu ... Artık eskilerden çoğu kişi yok ...

unbearable

Uzman üye
17 Eki 2010
1,361
0
Balıkesir
Konu beğenmek ya da beğenmemek değil . Genel olarak söyledim ben . 2 sene önce daha aktifti . Bir konu paylaşıyordum anında mesaj atılıyordu şimdi 12 saat bekle bazen 3 gün mesaj atan sayısı 2 -3 kişi o kadar :(

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.