icloud şifre nasıl kıra bilirim

mehmet34355

Yeni üye
8 Ara 2018
14
0
arkadaşlar ben apple 6 var ve bunun iclout ve şifresini unuttum evrakta yok bilgiğiniz program flaam varsa atarmısınız

wαɴderѕ

Kıdemli Üye
16 Ocak 2016
2,023
40
icloudun şifresini kırmak zor güvenlik sorularını bilmedikten sonra başıma geldiğinden biliyorum iphone aldığım belgelerle yetkili servise gitmiştim öyle açtırmıştım

'Ra

Ticaret Kategori Sorumlu Yardımcısı
21 Kas 2015
2,444
991
Ben Kırılmıyor Diye Biliyorum Kırılıyorsada İleri Düzey Bilgi Birikmi,emek ve zaman ister herhalde

cengiz105

Uzman üye
11 Şub 2012
1,383
3
İzmir
sen yapamazsın onu.kırılıp kırılmadığını bilmiyorum yalnız icloud ' un içinde bulunduğu entegreyi değiştirip tekrar kullanılabilir hale getiriyorlar.

Doulci activator diye bi programla itunesten bi şekil dediğin gibi atlatıyolar bunun sırrını bulmama az kaldı 3 4 aydır araştırıyorum .. bi açık verecekler ilalki..

sen yapamazsın onu.kırılıp kırılmadığını bilmiyorum yalnız icloud ' un içinde bulunduğu entegreyi değiştirip tekrar kullanılabilir hale getiriyorlar.

Doulci activator diye bi programla itunesten bi şekil dediğin gibi atlatıyolar bunun sırrını bulmama az kaldı 3 4 aydır araştırıyorum .. bi açık verecekler ilalki..

Moderatör tarafında düzenlendi:

vahcet12

Katılımcı Üye
27 Haz 2016
469
0
At çöpe gitsin.
Profesyonel bir işçilik ister. Sende bunu buraya böylece yazdıysan biri sana konu verse bile işin içinden çıkamazsın.
Geçmiş olsun

Examplernszt

Yeni üye
2 Ara 2018
46
0
Dünya
Çipin değişmesi lazım eğer elinde sana ait fatura vs yoksa ikinci el aldıysan aldığın adama rica edeceksin.Yetkili servis açıyor.Donanımsal olarak açıla bilir ama onu kullanıcı yapamaz.Apple çok önemsiyor bu işi.Kolay gelsin

Depdip

Uzman üye
20 Ağu 2017
1,578
0
NewYork
Öncelikle apple destek hattını arayıp, çözüm yollarını tek tek onlarla birlikte yapmayı dene. En son çözüm eğer elinizde varsa telefonu aldığınız zamanki evraklar falan, onlarda yoksa işin zor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.