ıdda gold edıtıon (ıdda tahmın prog.) - full surum %95 garantı - sabıtlık!!

baris_delisi

Yeni üye
30 Tem 2009
38
2
kardes crack falan degıl o ıcındekı dosya crack olsa dosyanın ıcıne attıgında degısım ıznı ıster kı o klasörde crackla degıssıtrebılecegın hıcbır dosya yok neyse hadı gold edıtıonu dosyaya attın ben dun yaptım programı acmıyor ordan tıkladıgında görew yonetıcısınde ıslem acıyor sana program falan acıldıgı yok masaüstündekınden gırıyosun sadece.ındırecek arkadaslar gold edıtıonu sılın tıklamayın ama masaüstüne gelen exe ye tıklayabılırsınız programı acar kullanırsınız

Black-Leonx'

Özel Üye
22 Haz 2015
10,067
5
Nereye
Hiç Kimse Birşey İndirmesin ayriyetten bir üyeden ricamdır bunun virüstotal taramasını yapıp bana atarsanız sevinirim...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.